Nové deset – 40 dní na výrobu odvážně krásného života ze sdílení vnitřních

se stará!

Podíl

tweet

Podíl

Velká část žen má mimořádně sebevědomí ohledně jejich obrázku zevnitř kromě vnější strany. Když jsem zažil z nízké sebeúcty jako dítě až do mých dvacátých let, chápu přesně, jaké to je zajímat o můj obraz.

I když jsem teď starší i moudřejší, stále toužím po informacích o tom, jak se o sobě cítím mnohem lépe. Nová kniha Dawn McIntyres, nových deseti čtyřiceti dnů na výrobu odvážně krásného života zevnitř se mnou opravdu mluvilo. Když jsem to četl, dostal jsem vnímání, že knihu napsala právě pro mě.

Dawn také zažil s nízkou sebeúctou jako teenager i mladá žena. Když byla dospívající, bylo jí řečeno, že je tlustá, ošklivá a hloupá. Rovněž šla s řadou „zneužívajících i samostatných manželství“. Po chvíli se dostala a rozhodla se transformovat svůj život a cítit se mnohem lépe o sobě „plnou povinností za vše, co [ona] vytvořila od [jejího] minulého kondicionování i jejího výběru už obětí. “

Dawn McIntyre složil novou deset na základě čtyřicetidenního procesu, se kterým šla zvýšit svůj vlastní obraz. Rozbije knihu na klasifikace s názvem:

Moje myšlenky jsou ošklivé. Moje myšlenky jsou krásné

Nelíbí se mi své tělo. Mám rád své tělo

Ignoruji svého ducha. Přijímám svého ducha. jakož i

Můj život je obyčejný. Můj život je mimořádný.

Každá klasifikace je poškozena na deset dní. Připraví knihu, aby zajistila, že je to jednoduché pro hektické ženy, jako jsem já, číst. Knihu můžete trvat čtyřicet dní čtením jednoho dne najednou. Každá z denních sekcí je dlouhá asi čtyři nebo pět stran. Je to jednoduché odhlášení, ale kniha vás opravdu nutí myslet.

Související pomoc našim dětem skončilo jako lidmi z knihy

Na konci každého dne uzavírá osobní prohlášení s názvem „Co pro mě skutečně funguje.“ Rád jsem četl o její osobní cestě v těchto zprávách. Vysvětluje přesně, jak bere svou vlastní radu a implementuje ji do svého života.

Na konci knihy jsem se cítil mnohem pozitivnější ohledně mého obrazu. Pokud se cítíte o sobě nebo jen požadujete pozitivní výtah, „nových deseti čtyřiceti dnů na výrobu odvážně krásného života zevnitř ven“ je pro vás perfektní kniha, kterou si můžete přečíst. This wonderful book is a excellent tool to assist women as well as young women discover exactly how to accept life as well as feel comfortable in their own skin.

You can purchase The new ten on Amazon.com for $13.46 or discover it at your regional bookstore.

*Disclosure: I got a copy of The new ten Forty Days to producing a Boldly lovely Life From the inside Out from Morgan James publishing in exchange for this review. Všechny názory jsou přesné i 100% důl.

Discuss this in our forum

Link to this post:The new ten – 40 Days to producing a Boldly lovely Life From the inside Out

0/5

(0 recenzí)

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Podíl

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.