Baby výživa Blooper

Zatímco Heather udržovala svůj současný těhotenský trik ode mě, začala platit zvýšený úrok produktům pro mladé kojence ve metodě, která mě nenavrhovala, kvůli našim úkolům jako „bloggery mámy“. Věřil jsem, že se jen snaží držet krok se změnou vzorů a technologiemi pro rodiče. Když přijala pro kontrolu zařízení pro výrobu potravin v kojeneckém kojence, věřil jsem, že je to trochu divné, protože je to typ věci, která zabírá oblast ve vašem domě.

Zahrnuje všechny tyto neuvěřitelné příslušenství, takže existuje aspekt „Jak mohu odolat?“ Souhlasil?

A tak jsme se pustili do kolaborativního kojeneckého jídla, abychom tuto věc vyzkoušeli v mé kuchyni. Poté, co jsme si v minulosti vytvořili vlastní kojenecké jídlo (ale samozřejmě využívali různé metody), jsme se navzájem opravdu nevhodli, když jsme šli, což vedlo k mnoha předpokladům i vadným metodám, každý z nás za předpokladu, že jinou osobu rozumí co dělá.

Tento okamžik byl vrcholem. Heather věřila, že se chystá poskytnout přesvědčivou prezentaci přesně toho, jak se gadget používá. Při této příležitosti jsem vyčistil kuchyň.

Jejda.

Díky kojeneckému Bulletu za zaslání jejich neuvěřitelného kojeneckého jídla, která se staví na Heather, aby se zajistilo, že může nakrmit své čerstvě pyré ovoce a zeleninu. Věříme, že postříkání byla individuální chyba a také ne vada v produktu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.