Nejlepší kojení knihy a podpora (poznámky k sobě)

jsem uspořádal toto publikování před příchodem mého dítěte. Pokud to čtete během ošetřovatelství, buďte ujištěni, že také nezasahuji ošetřovatelskou podprsenku, nebo ji jen vylochám. Nebo snad také líný obtěžovat se kliknout na to zpět na místo.

Jako takový jsem shromáždil integrovanou moudrost mnoha nováčků, aby pro sebe vytvořil ošetřovatelský cheat list. Cítíte se bezplatný k jeho využití.

Skryl jsem své hooters, aby se ošetřoval v kavárně, zatímco další dítě se dívá. Typický.

Jsme online v Berkeley, kde kojení není tolik „volbou“ nebo „životním stylem“, avšak „požadavek“. Dokážu to jen snadno uvést při zpětném pohledu.

Chápu, že existuje spousta částí světa, kde cítíte tento přesně stejný předpoklad, stejně jako další, kde je očekávání opakem. Pokud mám na paměti správně, Whitney byla kojeným kojením v Kalifornii a také jsem byl vzorově krmený Ohio dítě. Programu v sedmdesátých letech jsme s největší pravděpodobností měli jak plnotučné mléko, tak i zmrzlinu, než jsme se otočili. (A „pamatujte“, jdu podle toho, co mi moje máma řekla, ne skutečná vzpomínka na ošetřovatelství)

Naše zkušenosti stranou, kojení je extrémně osobní, soukromá volba. Stejně jako když se rozhodnete k tomu (nebo dokonce to neuděláte), pravděpodobně se budete zabývat výzvami. Mluvím o vaší dodávce mléka, vaší skromnosti, talentku vašeho dítěte pro ošetřovatelství (nebo vezme si láhev), vaši ochotu pumpovat, podporu nebo kritiku ostatních lidí i na dál.

Spousta užitečné knihy, která mě vedla na cestu k úspěchu kojení, byla společník ošetřovatelské matky. Mezi dvěma různými ošetřovatelskými dětmi jsem měl téměř každou výzvu (mastitida, infekce, puchýře atd.). Každá z mých dramat byla v knize řešena jednoduchým způsobem. Stejně jako plánuji to udržet znovu užitečné.

Společník ošetřovatelské matky, 7. vydání, s novými ilustracemi: Kojení Kniha maminky Trust, od těhotenství s odstavením

Zde je řada skvělých zdrojů kojení internetu od našeho hostujícího bloggera, PhD v rodičovství.

Zde je několik přidružených příspěvků/tipů/aktivit rookie Mommy:

Whip ‘Em Out (vtipné i podpůrné video)

Tipy pro ošetřovatelství na veřejnosti

Tipy pro čerpání a náš projekt čerpání v sousedství

Přemýšlejte se svými melouny (cvičte svou neuvěřitelně sílu!)

DIY ošetřovatelská podprsenka z rutinní podprsenky (s tutoriálem)

Vystřihněte podprsenku (užitečný tip)

Jóga se přesune do jednoduchosti zpět napětí z ošetřovatelství

Nějaká jiná doporučení nebo nápady, které mi ukazují? Vezmu je.

Leave a Reply

Your email address will not be published.