Zdraví s 14denním programem Fresh Start Urban Girl Wellness #GiveAway

Sdílení je péče!

Podíl

tweet

Podíl

Všichni chceme, aby naše děti byly potěšeny a zdravé. Ujistěte se, že máme výživné občerstvení pro naše děti, přimějte je na schůzku svých lékařů a poskytnutí spousty příležitostí k tomu, aby se staly fyzicky aktivními, je pro mnoho maminek nezbytné. I když jsme v některých případech zaneprázdněni péčí o všechny ostatní, zapomínáme na to, kdo je nejdůležitější; sebe.

Udržování zdravé rovnováhy v našich vlastních životech nám dává energii, kterou potřebujeme, abychom drželi krok s dětmi, našimi manžely, prací a domovem. Ale stejně jako vy vím, jaké to je jen být tak zaneprázdněn a zabalený s odpovědností do bodu, kdy se moje vlastní zdraví a pohoda umístí na zadní hořák. Zní to povědomě?

Jste nespokojeni se svou současnou váhou? Cítíte se vyčerpaní a opotřebovaní každý den? Je to už nějakou dobu, protože jste šli k lékaři? Ocitnete se neustále jíst „Junk?“ Jste tak zaneprázdněni, že prostě nemůžete vyrobit čas ve vašem rozvrhu fyzické aktivity?

Pokud jste odpověděli na některou z výše uvedených otázek, vyzývám vás k účasti na 14denním programu Fresh Start Nutrition Wellness. Je čas vstát z zadku a být zdravý.

S tímto programem se dozvíte přesné kroky ke snížení carb a chutí cukru, výběru nejzdravějších, nejlépe ochutnávacích potravin a receptů, které vás naplní a způsobí, že se budete cítit skvěle. Navíc získejte hloubkovou analýzu vašeho zdraví a navrhovaný program životního stylu, který vyhovuje vašim zdravotním problémům a potřebám.

Související návrhy na přípravu zdravého Valentýna s rodinou

14denní program Fresh Start Nutrition zahrnuje:

5denní resetování detoxikací a čištění (5 celých dnů jídla, žádné stimulanty, žádný hlad)

14 dnů obsahu výživy městské dívky, dodávané každý den do vaší doručené pošty prostřednictvím videí, letáků, nákupních seznamů, receptů a akčních kroků

Po resetu 9denní dodávka zdravých, lahodných snídaňových smoothies

Po resetu, 14denní zásoba občerstvení báječného výživového baru

Celkově to je 24 smoothies na náhradu jídla a 24 občerstvení zahrnutých do nákladů na program!

Přístup na online fórum Urban Girl Nutrition pro podporu a pro spojování s dalšími účastníky pro nápady a motivaci

14 Video školení, aby vám poučila In a Out’s Of Over Nutrition 101

Nákupní seznamy a recepty, které se můžete přizpůsobit svým vkusům, abyste přesně věděli, co jíst, je to příjemné a udržuje vás zdravé.

Potravinové grafy, letáky a spoustu dalších zdrojů, které pokračují ve svém zdravém, štíhlém a sexy já!

Celoživotní přístup ke všem bonusům a zdrojům městské dívky – program můžete opakovat tak mnohokrát, jak chcete

Neuvěřitelné zcela bezplatné bonusy, jako jsou cvičební videa, e -knihy a bonus, nabízejí video školení poskytované předními odborníky na wellness průmysl – to vše obsažené v nákladech na program!

Chcete -li se přihlásit k programu, navštivte prosím :. Když se zaregistrujete na čtrnáctidenní program Fresh Start, ujistěte se, že vložíte časopis „The Healthy Mathers Magazine“, kde se říká „odkazováno“.

Jeden čtenář časopisu Lucky Healthy Mathers může vyhrát čtrnáctidenní program Fresh Start Nutrition za úplně zdarma (hodnota 250 $)! Vše, co musíte udělat při vstupu do nákupu, je následovat zakladatele Urban Girl Wellness zakladatele Paula Burtonové na Twitteru, jako je Urban Girl Wellness na Facebooku, a na konci tohoto příspěvku nám zanechat komentář.

Související příznaky nedostatku hořčíku

Tato soutěž končí ve středu 11. července 2012 v 8:00 PST a je otevřena pouze obyvatelům USA.

For extra entries:

Subscribe to our healthy Living Newsletter

Sleduj mě na Twitteru

Subscribe to The healthy mothers Magazine

Follow This blog with Google pal Connect

Digg This Contest

Tweet This Contest

Stumble the ContestE mail the link to our site or this contest to a pal (make sure you BCC talbertcascia @ yahoo dot com so I have proof of the e mail)

Like The healthy mothers magazine on Facebook

Join our blog Frog Community

Add The healthy mothers magazine to your blogroll.

Blog about this contest. Make sure you include a link back.

For every entry including extra entries please leave a separate comment. Winners will be chosen randomly from tKomentuje a e -mail, které dostávám. Soutěž končí 11. července 2012 v 8:00 PST a je otevřena každému v USA. Ve svých komentářích prosím zanechte svou e -mailovou adresu. Všechny komentáře bez e -mailových adres budou diskvalifikovány.

Cascia Talbert je zaneprázdněná bloggerka, vydavatel, spisovatel na volné noze, online obchodník a matka pěti dětí, žijící na severozápadě Pacifiku. S B.A. V historii a právu a vášeň pro psaní a pobyt zdravé založila časopis Zdravé matky v roce 2007. Časopis Zdravé matky je v současné době zařazen do špičkového zdravotnického blogu pro matky a má několik spisovatelů zdravotnických odborníků a bloggery matek. Paní Talbert věří, že pokud jsou matky dobře vzdělávány o zdravotních problémech a jak zůstat zdravé, mohou tyto informace předat svým dětem a obrátit statistiku dětské obezity v USA

Související 4 postupy pro zdravější díkůvzdání

Paní Talbert je hlavním zdravotnickým bloggerem na wellsphere.com a její články najdete také na ezinearticles.com. Rovněž provozuje sociální síť zdravých matek na Ning, je hlavním marketingovým ředitelem společnosti Talbert Nutrition LLC a je v poradní radě pro sociální média pro americkou wellness výzvu. Sledujte ji na Google+.

Odkaz na tento příspěvek: Zdraví s městskou dívkou Wellness 14denní program Fresh Start #GiveAway

0/5

(0 recenzí)

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published.