Jak být šťastný, zdravý a horký, i když jste zaneprázdněnou maminkou #GiveAway

Sdílení je péče!

Podíl

tweet

Podíl

Viděl jsi je. Maminka, která se zdá, že to všechno mají dohromady. Jsou fit, inteligentní, organizované a energické. Zdá se, že mají záři pozitivity, která je obklopuje. Jejich děti jsou dobře chovány, získají dobré známky a zdá se, že nikdy onemocní.

Zdá se, že mateřství je pro ně snadno.
Ale pro mnoho žen je mateřství tvrdá práce. Převzetí role mateřství naznačuje, že dává vše, co mají – fyzicky, mentálně a emocionálně jejich rodině.
Mateřství je sport, který vyžaduje sílu, vytrvalost, obratnost, rovnováhu a flexibilitu. Každý den je herní den a neexistují žádné časové nebo mimosezónní období.
Není divu, že spousta maminek je ponechána vyčerpaná a pociťovaná trochu unavená, drsná a frazzled.
Co tedy odděluje ty, které mají všechny, kteří sotva zlomí pot od nás ostatních?
Můj dobrý kamarád a kolega Dr. Michelle Sandsová byla přijata, aby odhalila tajemství tzv. Super-Moms. To nebylo něco, co se naučila na lékařské fakultě. Věděla však, že je možné, aby maminka byla:

Opravdu potěšeno ve všech oblastech života

Zdravé – mentálně, fyzicky a emocionálně

Hot-Fit, sexy a sebevědomě a při výchově zdravých, chytrých a úspěšných dětí.

Věděla, že je to možné, protože potkala ženy, které to měly sama.
Dr. Sands zjistil, že Super-Moms musí být nejprve super ženy. Poznamenala, že maminky, které se zdálo, že mají všechno dohromady, měli všichni jednu věc společnou, udělali se péči o prioritu. To naznačuje, že si udělá čas na věci, jako je fitness, výživa, meditace a osobní růst.

Dr. Michelle Sands se rozhodla spojit se s 25 z nejlepších odborníků na wellness a mateřství z celého světa, aby vám přinesl šťastný, zdravý, horký maminka. Odborníci v oblasti fitness, výživy, organizace, meditace, štěstí, krásy, zdraví dětí a péče o sebe budou sdílet své nejlepší nápady pro maminky, kteří „to všechno chtějí“.
Jsem nadšený, že jsem obdržel pozvání k účasti na online události. Jsem nadšený, když sdílím informace, které budou upgradovat životy tak spousty maminek. To, co jsem ještě mnohem vášnivější, je však pozitivní dopad tohoto summitu na děti.

Související poporodní je navždy

Připojte se ke mně na této speciální online akci. Navštivte Summit Healthy Hot Mommy pro okamžitý přístup.

Ať už jste máma, plánujete se stát maminkou, nebo jste ženatý s maminkou – tato série rozhovorů vám poskytne nástroje, jak se potěšit v mateřství – jako šťastnější, zdravější a teplejší verzi sebe sama.

Maminky jsou zaneprázdněné ženy a nemají čas poslouchat dlouhé nudné rozhovory, jen aby slyšely jeden nebo dva použitelné informace. Maminky potřebují zprávu bez chmýří. Rychlé a k věci.

Proto se mi líbí, že každý rozhovor v této události je rychlý 20 minut.

A je to naprosto zdarma!
Připojte se ke mně a mým spoluobčanům – klikněte sem a získejte přístup k těmto bezplatným informacím, podívejte se na Summit Healthy Hot Mommy pro okamžitý přístup.

Moji čtenáři se mě obvykle ptají, jak najdu čas na všechno. Dozvěděl jsem se, že je nemožné najít čas na všechno. Ale prostřednictvím správného řízení času a napravením svých priorit najdete čas na to, co je důležité. Co byste dělali v této situaci?

Je pondělí, vaše dcera má po škole ideální taneční třídu, nebudete doma až po 17:00. Než vaše děti odešly do školy toho rána, vaše dítě sledovalo nečistoty po celém koberci v obývacím pokoji, bylo to neočekávané a vy jste všichni mimo čistič parního čističe, nevíte, jaký bude provoz, kdybys Musí se spěchat do obchodu a váš šéf chce, abyste se dnes odpoledne zúčastnili 2hodinové schůzky. Po taneční třídě musíte také krmit svou rodinu. Při kontrole inventáře najdete kuřecí prsa, nějakou rýži, čerstvou zeleninu a krém na houbovou polévku po ruce. Máte také 30 $ ve svém rozpočtu, což je mnohem více než dost peněz na to, aby se kousnutí uchopilo k jídlu v McDonald’s. Je 9:00, vaše setkání začíná v 1 a děti se dostanou ze školy ve 3:30. Spěcháte do obchodu a nechte koberec vyčistit před schůzkou, pak se chystáte na večeři v McDonald’s nebo připravíte zdravé jídlo s kuřecím masem, rýží a zeleninou, možná ho vložte do pomalého sporáku a postarejte se o karpet další den? Nejsme neuvěřitelně hrdinové a nemůžeme dosáhnout všeho, ale můžeme udělat zkratky, abychom věci usnadnili. Ve svém rozhovoru sdílím některé z krátkých škrtů, které beru, abych udržel svůj zdravý životní styl.
Tento summit má neuvěřitelnou sestavu odborníků, kteří sdílejí své znalosti, takže jste nejzdravější verzí vás a vychovávejte zdravé potěšené dítě, které jste vždy chtěli. Odborníci byli uvedeni v následujících mediálních sítích.

Související 5 usnesení, které Mommies nesmí v roce 2020 učinit

Je mi ctí být součástí toho. Připojte se ke mně na šťastné, zdravé, horké maminky summitu
Získejte přístup hned. Klikněte zde.

Rozdávám dárek bezplatný jako poděkování za to, že jste si jen užívali mého 20minutového rozhovoru. V mém bezplatném průvodci sdílím základní nápady na plánování jídla pro rušné rodiny spolu se zdravými recepty a oblíbenými rodinnými favority Talberta. Navštivte dárek zdarma a získejte si dnes svůj dar.

Počkejte, je toho víc! Jako zvláštní odměna pro čtenáře časopisu Health Mommies Magazine také rozdávám dárkovou kartu Whole Foods ve výši 25 $ na jednom šťastným čtenářům časopisu Halealt Mommies. Vše, co musíte udělat, je nechat komentář k vstupu. Ve svém komentáři prosím zanechte svou e -mailovou adresu. Tato soutěž je otevřena obyvatelům USA pouze 18+ a končí 22. ledna 2016 v 10:00 CST. Vítěz bude vybrán z Random.org z přijatých komentářů. Vítěz bude na konci soutěže informován pomocí okamžité zprávy o e-mailu nebo na sociálních médiích.

Pro další záznamy: (Zanechte prosím samostatný komentář pro každou další položku)

Sledujte Cascia Talbert na Instagramu Instagram.com/cascia_thehealthymomsmag

Zaregistrujte se na Summit zdravé horké maminky.

Získejte bezplatný průvodce, základní nápady na plánování jídla pro rušné rodiny

Sledujte Cascia Talbert na Pinterestu www.pinterest.com/casciatalbert

Stejně jako časopis Healthy Mommies na Facebooku Facebook.com/ThehealthyMomsMag

Sledujte časopis Healthy Mommies na Twitter.com/cltalbert

Přidejte Cascia Talbert do svých kruhů Google+

Sdílejte tento příspěvek na Google+

Líbí se vám nebo sdílejte tento příspěvek na Facebooku

Sdílejte tento příspěvek na Twitteru

Připněte tento příspěvek na Pinterestu

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje zdravého života

Blog o této soutěži nebo na našem webu zanechává odkaz na váš blogový příspěvek ve vašem komentáři.

Přidejte naše tlačítko na svůj blog nebo web. (Náš kód tlačítek je nalezen na pravé straně našeho webu.)

SOUVISEJÍTE, Jíte své pocity? rozpoznávání úzkosti a emocionálních stravovacích vzorců a nápady, které vám pomohou vyrovnat se

Odkaz na tento příspěvek: jak být šťastný, zdravý a horký, i když jste zaneprázdněná maminka #giveaway

0/5

(0 recenzí)

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published.