Tech úterý: Rada pro rodičovství na vyžádání

Pokud byli všichni nejlepší odborníci na rodičovství vašimi nejlepšími kamarády a dostupní v tom „volání mě kdykoli“ skrz Skype, pak by se vaše krmení v noci mohlo začít vypadat Trochu jako dětinthehouse.com. obáváte se, že své dítě držíte příliš mnoho? Nejlepší pediatr vás ujistí.

Máte dotazy ohledně toho, zda produkujete dostatek mateřského mléka, nejlepší věk do nočník nebo tajemství, které se staví přátelé z mámy? Přišli jste na nejlepší místo. Děti v domě vytvořily úložiště 8 000 minutových rodičovských videí o jakémkoli tématu, o kterých byste mohli chtít vědět od stovek skutečných rodičů i profesionálů. Páni, že? A právě začínají. Videa jsou organizována podle věku dítěte a můžete si vytvořit svůj vlastní seznam skladeb, který si můžete prohlédnout nyní nebo ušetřit na později.

Whitney a já jsme byli úplně nadšeni a poctěni, že jsme se zúčastnili tohoto ambiciózního projektu v jejich studiu Santa Monica. Tým Kids in the House nás předstíral make -upem a falešnými řasami, než se nám zeptal na témata o předmětech, o kterých jsme chtěli diskutovat, jako je přizpůsobení se mateřství, připravovat večeři každou strašlivou noc a snadné výlety s dítětem v závěsu. A poté jsme se setkali s přítelem Ashou na podstatný oběd, pak jsme jeli na horské dráze, než odletěli domů. Byla to tuna zábavy.

Jsme velmi potěšeni tím, jak se naše vlastní (dvacet!) Videa ukázala a plánovat je sdílet v příštích několika měsících. Mezitím bych rád poznal vaše spalování rodičovských otázek a to, zda jsou děti v domě užitečným doplňkem vaší sady nástrojů pro rodičovství.

+++

Za naši účast v tomto projektu jsme nedostali žádnou náhradu. Na našem webu jsme se dostali k ponechání nových ústředních headshotů i řas (které spadly).

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.