Prodloužený víkend daleko v Ravenscaru

Zobrazení z Hotel Raven Hall.

Prodloužený víkend v Ravenscaru!

Od naší přestávky na pobřeží Yorkshire minulý měsíc jsme se chtěli vrátit na nejkrásnější krajinu a pobřeží, jaké jsme kdy ve Velké Británii viděli.

Můj talentovaný manžel Peter Broadbent pořídil všechny tyto ohromující fotografie, které jsou skutečně fascinující. Žijeme pouhou hodinu a půl od moře, takže zkuste navštívit co nejvíce.

Minulý měsíc jsme najali krásnou chalupu v místě světového dědictví v zálivu Robina Hooda a tentokrát jsme si vybrali hotel Raven Hall Coustry House v Ravenscaru mezi Whitby a Scarborough, který přehlíží záliv v jednoduchém úchvatném panoramatickém výhledu na moře.

Raven Hall.

Vlastně jsme dorazili ve čtvrtek obklopeni přikrývkou silné mlhy a těžkých starostí, které moje sluneční tance epicky selhaly. Byl jsem zpočátku trochu vypuštěn hotelem.

5* Druh dívky, neuvědomil jsem si, že to bylo 3* při rezervaci a interiéry jsou zaručené potřebě revamp, chaty, ale mimo hotel jsou zcela nové (ale byly plně rezervovány) a ložnice, které nám bylo doporučeno , byly renovovány pomalu.

Musím však úzkost, že mimořádné výhledy včetně lesa vedoucího k hotelu a Jane Austen-esque zahrady s rozkrokem a golfem na trávníku, bazénu, tenisové kurty a božské panoramatické restaurace (sloužící vynikající, místní a francouzské jídlo) Přesto jsem to vyrovnal a my jsme měli naprosto úžasný pobyt.

Užívat si slunce!

Do čtyř dnů jsme se toho tolik naplnili a když v pátek vyšlo nádherné slunce, jsme strávili náš první celý den na pláži v zálivu Robin Hood, kde Oliver nakreslil do písku a zdokonalili jsme Sandcastles u moře.

Následujícího dne jsme veslovali loď na řece ve vesnici Ruswarp, kteří se přáteli s určitým panem Swanem, vytvořili hrnčířská zvířata v poblíž herního centra zvaného Tiny Monsterz a jeli kolem vlaku sladkého dítěte kolem kolejí s výhledem na řeku.

Veslování a čas trénujte!

Také jsme snědli ty nejlepší ryby a hranolky našeho života na hranolkách pryč ve Whitby smaženy v rostlinném oleji, nikoli normální hovězí maso kapající a získaly lékořici u přístavu. Ty byly spotřebovány příliš rychle na fotografie!

Doba keramiky.

Oliver také poprvé plaval poprvé vzhledem k tomu, že mu bylo 19 měsíců (se souhlasem DR a nyní přijímá, že potřebuje uši, aby si zajistil uši kvůli jeho náchylnosti k lepicímu uchu) a bylo uzdraveno, aby si ho užíval plavat a rozstříknout se s takovými Důvěra a štěstí v hotelovém bazénu.

Čas na bazén.

Milenec golfu, Oliver nasadil na trávník a vzal mě na procházky ruku v ruce kolem stěn hotelu (dole) s výhledem na záliv.

Výhled na hotel!

Oliver si udělá přání.

Nejsladší věc byla, když oznámil: „Vezmu tě na maminku se tajnou procházkou, takže nesmíte nikomu říct … když jsme se přiblížili ke konci cesty a slunce zářilo hradem jako zdi, zašeptal,“ zašeptal, “zašeptal,“ zašeptal, “ Přivedl jsem tě na slunce, protože vím, že se vám to líbí. “ Jaké sladké dítě. Později si přál vyfukovat kameny-obrázky jsou skutečně magické! Budu si je vážit navždy.

Nyní jsme se znovu vrátili domů, osvěženi, znovu pod napětím a připraveni na týden dopředu. Jaká úžasná přestávka v Yorkshire.

Fotografie © Peter Broadbent.

Kupte si moji bestselleru v brožované podobě nebo zvuku

Moje debutová kniha je můj průvodce přežitím a prosperováním v práci a doma a využívá nahlédnutí do toho, jak vytvořit digitální službu nebo se vrátit k práci s důvěrou.

Mumboss: Průvodce upřímným maminkou k přežití a prosperování v práci a doma (UK 2. vydání)

K dispozici na Amazonu nebo Audible

Pracovní maminka: Váš průvodce přežíváním a prosperováním v práci a doma (US/Canada Edition)

K dispozici 8. září 2020. Koupit nyní na Amazonu

Líbí se vám, co jste četli? Tak proč nesledovat Vicki na Facebooku, Twitteru, YouTube, Pinterestu a Instagramu

Nikdy nezmeškáte příspěvek!

Přihlaste se k odběru čestného souboje pro můj týdenní e -mailový zpravodaj, kde sdílím své nové blogové příspěvky, tipy na blogování, pozvánky na události, soutěže a zprávy o mé nové knize. Nikdy nesdílím vaše osobní údaje s třetími stranami.

FacebooktwitterPiteresteMailTumblrshare

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.