Nejlepší cadle cap clean [top 5 hodnocených!]

, zatímco Cradle Cap opravdu není něco, o co se zabývá, stejně jako to pravděpodobně neobtěžuje vaše dítě, úplně chápu, že se ho chci zbavit, jakmile se toho zbaví jak je to možné. Cradle Cap (kojenecká seborrheická dermatitida) je křupavá bílá nebo žlutá šupina, která se objevují na pokožce hlavy vašeho dítěte od nadměrné produkce oleje. Můžete použít šampon Cradle Cap, abyste pomohli uvolnit tyto stupnice, ale můžete se také chtít podívat na cleale clean, abyste eliminovali stupnice.

Tento stav kůže je hlavně kvůli tomu, že se vaše dítě přizpůsobuje životu mimo lůnu. Hej, využití do vnějšího světa je docela obtížné, protože všichni bychom mohli využít trochu času k úpravě! Mějte na paměti, že čepice kolébky se během několika měsíců s největší pravděpodobností odstraní.

Co požadujete porozumět kolébce

Můžete využít šampon CADLE CAP a čistý, abyste dostali váhy z pokožky hlavy vašeho dítěte, ale chcete se ujistit, že jste jemní časy. Mějte také na paměti, že využívání těchto technik k odstranění čepice kolébky je krátkodobé a pravděpodobně se vrátí. Je to mnoho typických u kojenců 3 měsíce a také pod však může trvat až do 4 let. V mnoha případech se nakonec přebytečná produkce oleje zastaví a v určitém okamžiku se odstraní sama o sobě.

Jak využít kartáč na kolébku čepice

Chcete se opatrně uvolnit a odstranit vločky pryč. Nechcete na ně však seškrábat ani vybírat. Měli byste vyčistit vlasy dítěte pouze tehdy, když je den a také opatrný, abyste si mohli prohlédnout jakýkoli typ podráždění nebo zarudnutí. Pokud si toho všimnete, snižte množství kartáčování, které děláte.

Je nejlepší přemístit čištění v jednom směru a také nezapomeňte vyčistit veškerou metodu, aby se vločky zcela odstranily.

Tato technika kartáčování pracuje jak se suchými i mokrými vlasy. Po koupelně jsem vždy vyčistil vlasy svého dítěte s nejlepším od té doby, co se zdálo, že vločky jsou volné a také jednoduché odstranit.

Nejlepší kolébka clean [top 5 zařazeno!]

1. Bezpečnost 1. cadle cap clean i hřeben

Tato bezpečnostní 1. volba je nejlepší čistá pro čepici kolébky, která je závažná. Vstane dostatek vloček, aby umožnil šampon kolébky, aby se skutečně dosáhl pokožky hlavy. Tento čistý je však snadný, ale má cokoli, co vyžaduje, abyste bezpečně čelili vločky kolébky.

Jedna strana čistého má měkké gumové štětiny a druhá strana je jemný hřeben. Posune se na ruku, což usnadňuje udržení čistého stabilního. Tento čistý má rád mnoho rodičů, hlavně pro hřeben s jemným zuby, který může pomoci odstranit i ty nejhorší situace kolébky. Popadněte to tady.

2. Dermafrida

Tato volba nejenže to dělá z toho nejlepšího hřebenu pro seznamu čepic kolébky, ale lze ji také použít pro ekzém i suchou pokožku. Díky tomu je vynikající volbou pro kojence, kteří mají celkově citlivou pokožku. Čistý je měkký, flexibilní a má také masážní hroty, které jsou také pro vaše dítě uklidňující. Tato sada obsahuje dva kartáče a skladovací pouzdro, takže si můžete nechat jeden v domě i v tašce na plenky.

Koupit si dnes!

3. Natémie Vysoce kvalitní dřevěné kojenecké kartáč na vlasy

Pokud hledáte čist, který je vynikající pro obecné péče, může se však zdvojnásobit jako čistý, abys pomohl odstranit čepici kolébky, tato natemie je vynikající volbou. Štětiny jsou vyrobeny z kozích vlasů a budou na pokožce hlavy velmi měkké. Pomáhá s čepicí kolébky tím, že eliminuje vločky a rovnoměrně přerozděluje přírodní oleje přes pokožku hlavy.

Jedním z pádu tohoto čistého je, že několik štětin vyjde podzim, to však stojí za to, ale pokud hledáte něco měkkého přes obtížný plastový kartáč. Navíc přichází krásně zabalený a také by vytvořil ideální dárek, který by přidal do vašeho kojeneckého registru nebo dárku nové mamince ve vašem životě.

Podívejte se na to zde.

4. Skalp Scrubbie

Toto je to nejlepší kojenecké čisté pro péči o kolébku během koupele. Je to měkká houba s jemnou štětinou na jedné straně. Tento styl 2 v 1 můžete využít, abyste vám pomohli pečlivě vyčistit pokožku hlavy. Líbí se mi, že můžete zachytit nějaký šampon kolébky na straně houby a také získat výhody čistého i šamponu najednou.

Tato houba může být podobná těm, které vám lékařské zařízení poslalo dům po poskytnutí narození na váš bitovou, což z něj činí vynikající volbu, pokud se vám tento štětec líbil. Navíc je extrémně levný a je k dispozici ve třech balíčcích. Zkontrolujte to tady.

5. Fephas dřevěné kojenecké kartáč na vlasy + silikonový kartáč

Tato kojenecká vlasů na čepici kolébky je k dispozici v nejroztomilejším obalu a také by vytvořila vynikající dárek. Sada obsahuje jak dřevěný čistý, tak silikonovou pračku, takže získáte to nejlepší z obou světů. Dřevěný čistý má kozí vlasové štětiny stejně jako ty, o kterém diskutujemeed výše. Tyto štětce, spárované se silikonem čistým, které odlupuje a zvedá měřítka, z něj učiní vánek, aby se odstranila pokožka hlavy vašeho dítěte. Jako bonus se vaše dítě bude přesně líbit, jak měkké se toto čisté cítí na jejich hlavě.

Zakupte si sadu zde.

Pamatujte, že můžete vždy naskočit skupinu Rookie Mothers Facebook, pokud máte nějaký druh obav nebo si přejete mluvit s jinými maminkami!

Pokud jste potěšili tento seznam kartáčů pro čepici kolébky, můžete také jako:

Jak vyrobit koupel z kojence na mléko + všechny výhody

Miminko dorty [25 milých + 3 hrozných!]

12 kusů nových mateřských módních šperků, které zbožňujete

Pin na později!

Leave a Reply

Your email address will not be published.