Průvodce těhotenstvím – Real Deal

Once Upon a Time jsem měl práci jako editor kopie a trval jsem asi šest týdnů. Od mého prvního dne jsem cítil, že to pro mě není ideální práce, a vykřikl jsem po telefonu svému předchozím šéfovi. Přinutil jsem se zůstat šest týdnů, a pak jsem dal svůj dvou týdenní vyznání.

Byla tam jasná stránka této práce. “„ Můj kancelářský kamarád. Erika Lenkert byla zábavná, chytrá a sebevědomá přesně tak, jak chcete, aby byla starší sestra. Měla okouzlující pracovní historii, poté, co napsala pro InStyle, nejrůznější cestovní průvodce a lesklé časopisy San Francisco a okouzlující společenský život, plná dat, výlety bílé vína s přítelkyněmi a pozvěna na hip akce. A měla mě ráda. Řekla mi, že je mým primárním fanouškem. Cítil jsem se poctěn.

Ztratili jsme kontakt brzy poté, co jsem opustil tuto práci, takže to bylo krátkodobé přátelství, ale byl jsem nadšený, že jsem si druhý den dostal e-mail, který oznámil novou knihu „Real Deal Průvodce těhotenstvím“ od Eriky Lenkert.

Celá kniha je v Erikovém hlasu, když zaplňuje čtenáře ve všech rozhodujících věcech, které těhotná žena potřebuje vědět, přidává pomlčku svých vlastních zážitků a perspektivy na zem.

Protože nejsem těhotná, přiznám se, že jsem se mohl jen přivést k přečtení asi poloviny knihy a pak přeskočit. Láska, kterou navrhuje cestovat. (Nemohu na tom přebývat, protože pro mě cestování ideální nyní zahrnuje 50% nočník vyškolený tří let a osmiměsíční, který celou noc nespí.) Jsem vděčný, že mi však neunikl Venku na straně 226, kde nám Erika dává skutečný obchod:

Prvních šest měsíců je opravdu těžké. Ženy, které se narodily jako maminky, budou nesouhlasit, ale ty z nás, které se potěšily, že jsou sebevědomými vládci našich vlastních oblastí a definovaly se prostřednictvím profesionálních nebo sociálních úspěchů, by se mohly lišit.

„Ve spojení s momenty rodičovské slávy je neúnavný a všestranný úkol navigace v novém rodičovství, péči o novorozence a uvědomí si, že vy a vaše touhy již nejsou prvními prioritami ve vašem vlastním životě.

Rád slyším, že to jiné ženy vyhláskují pro brzy, které mají.

Protože Erika prošla novým mateřstvím trochu poté, co jsem to udělal, čtení to mě přimělo přát, abych mohl dát svému bývalému idolu velké objetí zpět, když byla zamasná, slzná, slzavá, mléko, která poporodní, poporodní. Vzal bych ji a její dceru na horkou čokoládu a pedikúru. Ujistil bych ji, že se vrátí k sebevědomé, silné a kreativní ženě, kterou byla, když jsme sdíleli kancelář. Ale zjevně se to již stalo, vzhledem k tomu, že se musí odrazit zpět v nákupu, aby o tom napsala knihu.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.