Nápady na druhou narozeninovou oslavu

Dvouleté narozeninové oslavy jsou cvičením v pasežích koček. Můžete si najmout baviče, podávat esteticky příjemné a/nebo vyvážené jídlo a poskytovat praktické aktivity pro své malé hosty, ale to neznamená, že to ocení. Ve skutečnosti někteří mohou plakat nebo křičet „Můj!“ pro lepší část vaší akce. Proto vás doporučujeme, abyste to udělali snadno. Také jsme sestavili seznam našich oblíbených hraček, které naši dvouleté chlapci milovali, takže můžete, nechte své dítě dostat hračky, na které jsou nadšeni, a máma schválí.

Toto jsou některé návrhy na záchranu zdravého rozumu pro plánování druhé narozeninové párty.

Přeskočit jídlo. Pokud se s tím můžete dostat pryč, pořádejte svou párty, když se neočekává ani oběd ani večeře. Podávejte ovoce, sušenky, preclíky a konečně dort nebo košíčky. (Vždy se cítím nucen podávat jídlo, protože na našich večírcích obvykle máme prarodiče mimo město a musím je stejně nakrmit, takže pokud je naše strana doma, objednávám si od Taqueria: vše, co potřebujete pro hosty Vytvořte si vlastní burritos, od tortil, fazolí a masa po sýr, salsu a guacamole.)

Líbí se mi občerstvení níže, kde se preclíky nalily do hračkového vozu.

Zbytek této konstrukční strany je příliš rozkošný, takže postupujte opatrně.

Košíčky mohou držet jednotlivé občerstvení a způsobit, že se cítí zvláštní. (Tato myšlenka je z fantastické večírku Lego.)

Zjednodušte téma nebo prostě nemám. Pokud si koupí vše, co Dora je pro vás snadná a dělá vám radost, jděte na to. Pokud jeden klíčový prvek uspokojí vaše batole, jako je Dora na dortu, udělejte to a osvoboďte se z týdnů kurátorství Nicka Jr. Dalšími tématy, která nabízejí flexibilitu, zejména pro licencovanou charakteru, jsou pruhy, zvířata nebo přeprava. Obvykle nemám vůbec žádné téma, kromě barevného schématu – červené a bílé pro Scarlett, který se narodil 4. července; Oranžová a černá pro Juliana, narozená 29. října. Nemyslím si, že moje děti někdy požadovaly téma. Toto není bar mitzvah, kluci.

Hledání „Rainbow Party“ na Pinterestu vám může pociťovat neadekvátní, ale výběr jednoho jednoduchého zaměření na duhy by mohlo být jen 20minutový projekt.

Krepový papír je levný a snadný způsob, jak ozdobit velký dopad. Dva roky starý si užije protékání „oponou“ (a trhá ji dolů.)

Nechte je houpat, odrazit, kopat nebo stříkat. Venku je ideální pro dvouleté večírky. Pokud je to vůbec možné, nastavte písečný stůl, vodní hladinu nebo trampolínu. Trik udělá také hřiště. Rodiče zimních narozenin mohou zvážit dětské tělocvičny nebo dětská muzea, kde si děti mohou svinout rukávy a zapojit se. remember when we hid plastic animals in the sand table at Scarlett’s fourth birthday party? Two-year olds are too young to socialize, share, or play cooperatively. empower them to have a good time on their own terms and the party will be a success.

photo sources: truck, puffs, rainbow veggies, crepe paper, sand table

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.