Tipy, jak zastavit bedwetting letos v létě

Sdílení je péče!

Podíl

tweet

Podíl

Děti po celé Americe se těší na léto – přestávka od školních prací a zkoušek, teplé počasí, dlouhé víkendy a spaní s přáteli. Všechny děti, to znamená, s výjimkou těch, kteří stále mají noční nehody. Pro miliony dětí, které trpí podwettingem, mohou tyto spaní a kempové způsobit intenzivní úzkost a frustrace. Co když to jejich kamarádi zjistí? Budou škádlit a udělat si legraci? Přestanou být na tyto strany pozváni kvůli tomu?

Přestože se jedná o jednu z nejčastějších dětských podmínek, které ovlivňují téměř 8 milionů dětí ve věku od 5 do 17 let v samotném USA, podwetting je zřídka přiměřeně diagnostikován a léčen. Výsledkem je, že rodiče a děti, které jim bylo řečeno, že je třeba udělat nebo „počkat, z toho vyroste“.

Ale v měsících nebo dokonce letech, že by z něj mohlo trvat dítě, bude pravděpodobně zažít zvýšenou úzkost, úzkost a rozpaky. Porovnání s mladšími sourozenci, kteří nepomojí postel, se obvykle provádí v žertu, ale může způsobit trvalou značku své sebeúcty. Neomezená spousta extra prádla a nákladných vytahovacích produktů je nejméně ze všech problémů.

Proč tedy dítě v noci namočí postel, když během dne mohou být bez nehod? Je dítě prostě líné a nechce vstát z postele? A proč je to tak, že spousta zdravotnických pracovníků nemá efektivní možnosti ani doporučení, aby pomohla ukončit noční můry svého pacienta?

V 99% případů není naštěstí výsledkem zdravotního stavu. Víme to, protože naše těla používají stejný močový systém pro den jako v noci – takže pokud člověk může zůstat v den suché, fyziologicky, musí to být schopny také v noci. Problémem je obvykle, že dítě trpí chybou učení, která pramení z velmi hlubokého spánku, přičemž dítě neuznává signály, aby se probudilo, aby mohlo močit nebo bylo schopno udržet svaly dostatečně pevně, aby čekalo až do rána.

Během mých 30 let léčby enuréza (ložníwetting) jsem zjistil, že dosažení této naučené techniky lze nejlépe pomoci prostřednictvím kombinace behaviorální terapie spojené s používáním vnějších podnětů, jako je enuréza. Alarm je aktivován, když namočíme naše postele, a postupem času je mozek trénován, aby reagoval bez těchto podnětů. Kombinace těchto dvou metod, spíše než počítat pouze s jednou technikou, zvýšila úspěch léčby na více než 90%.

Osobně vím, jak odrazující je vidět, jak dítě navlhčuje noc v noci a v noci. Nejen, že jsem to zažil sám jako dítě, ale byl jsem tím rodičem asi před třiceti pěti lety, když moje dítě mělo nehody v noci. Byla to ta zkušenost, která mi pomohla zvolit se specializovat moji terapeutickou praxi v psychofyziologii enurés a věnovat mé okupaci pomoci lidem zbavit se tohoto obvykle zanedbaného stavu.

Naštěstí také vím, že pocit sledování, jak tisíce dětí pracují, aby se zbavily lože a nesmírné hrdosti a sebevědomí, které jim může vštípit.

Tím, že se léto, přijme základní kroky k rozpoznání reality stavu a vzděláváním se k bezpečnému ošetření, se léto se opět může stát tím, čím má být – naplněné bezstarostnými přes noc a spánkové večírky.

Jacobsagie, PhD. je světově proslulý specialista na enuréza a zakladatel několika loženových klinik po celém světě.

Pokud se vám tento příspěvek líbil, můžete si v těchto příbězích potěšit.

Načítání…

var MarketGiddate = new Date (); Document.Write (”);

§ion=

var addthis_config = {„data_track_addressbar“: true}; // s7.addthis.com/js/300/addthis_widget.js#pubid=ra-52a8a5a807f5f744

Odkaz na tento příspěvek: tipy k zastavení lože letos v létě
Související podpora vašich „hrdinů v tréninku“

0/5

(0 recenzí)

Sdílení se stará!Podíl

tweet

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published.