Od narození po maturitu na střední škole: Kdy si vzít své dítě na lékařské kontroly

Sdílení je péče!

Podíl

tweet

Podíl

Autor: Carol Wilson

Před přivedením dítěte je třeba vědět, že noví rodiče musí vědět, a některé z nejdůležitějších informací souvisejí s návštěvami dobře dítě.

Tělo vašeho dítěte zažije neustálý růst a změnu od narození až do rané dospělosti a aby se zajistilo, že jejich růst je zdravý a normální, budete muset zůstat na vrcholu, kdy je vzít na fyzické zkoušky.

Následuje plán preventivní zdravotní péče doporučený Národní lékařskou knihovnou USA.

Jako vždy, naplánujte si odhlášení na lékařskou kliniku a vyhledejte radu od svého pediatra o mnohem jistější doporučení ohledně plánu zdravotní péče vašeho dítěte.

Preventivní plán zdravotní péče

Pokud máte vysoce rizikové těhotenství, musí váš lékař doporučit, abyste si prohlédli pediatr, než se dítě narodí, aby překročilo, co očekávat po narození. Někteří rodiče si také musí před narozením prohlédnout pediatra, pokud mají nějaké dotazy nebo obavy z krmení, obřízka (problémy s phimózou musí být účast na Phimosis Cure) nebo jiné otázky obecné péče. Pokud kojíte své dítě, musí první pediatr check -out přijít dva až tři dny poté, co byl propuštěn z nemocnice. U všech ostatních dětí (kojených nebo ne), které jsou propuštěny ze zdravotnického zařízení předtím, než jim budou dva dny, musí se první lékař zkontrolovat, než jim bude pět dní. Některé zdravotnické společnosti však umožní zkušeným rodičům počkat, až bude dítě jedno až dva týdny, než se dostanou na první prohlídku.

Související zdravotní přínosy oříšku

Po první kontrole blaho dítěte musí dojít ke kontrole při následujících frekvencích. I když se mohou lišit, v závislosti na individuálních zdravotních potřebách vašeho dítěte:

– o 1 měsíc (zkušení rodiče mohou čekat do 2 měsíců)
– 2 měsíce
– 4 měsíce
– 6 měsíců
– 9 měsíců
– 1 rok
– 15 měsíců
– 18 měsíců
– 2 roky
– 3 roky
– 4 roky
– 5 let
– 6 let
– 8 let
– 10 let
– Poté každoročně do věku 21 let (zejména pokud je vaše dítě fyzicky aktivní v jakémkoli organizovaném sportu).

NLM také rodičům připomíná, že kromě těchto návštěv musí vaše dítě prohlédnout svého pediatra, kdykoli se zdá, že je nemocné nebo pokud máte obavy z jejich zdraví nebo rozvoje.

Pro mnohem více informací o tom, jak zjistit zdravotní problémy nebo vývojové problémy, kontaktujte horkou linku sestry svého zdravotního pojištění nebo pediatr vašeho dítěte.

Carol Wilson je spisovatelka a blogerka na volné noze, která se specializuje na témata související se světem služeb; včetně marketingu, podnikání, vlastnictví malých služeb a dokonce i pojištění služeb. Je to také máma, která ráda sdílí rodičovská doporučení, která dostala s ostatními. Carol vítá vaše komentáře na wilson.carol24@gmail.com.

Odkaz na tento příspěvek: Od narození po promoci na střední škole: Kdy vzít své dítě na lékařské prohlídky

0/5

(0 recenzí)

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published.