Byl jsem cestovatel ve svém vlastním městě {Rookie matek obtíže#24}

Neexistuje nic víc, než zkontrolovat nová malá města plná regionálních obchodů i chutných jídel. Když jsem viděl obtížnost nováčků #24: Buďte cestovatelem ve vašem vlastním městě, líbil se mi koncept „návštěvy“ mého vlastního rodného města.

To jsem bral velmi vážně. Stejně jako vážně, myslím, že jsem se sbalil, jako bychom chodili celý den; Googloval jsem, „turistické atrakce v Huntingtonu, NY“; Stejně jako jsem se choval, jako bych byl upuštěn v novém městě, abych se jen odhlásil a potěšil se sluncem se svým chlapem.

Vždy musíte jít do knihkupectví

Vyrostl jsem v Huntingtonu, ale tehdy toho nebylo moc. V posledních 30 letech to nakonec chápalo jako „Bit Apple“ a také vzkvétající město plné rodin. Začali jsme dolů v New York Avenue (viz, dokonce jsem se podíval na pouliční značky, jako by to cestovatel!), Abych si zarezervoval revue. Book Revue, otevřená v roce 1977, je největším nezávislým knihkupectvím Long Islandu; Mají eklektickou kombinaci nových i využívaných knih, známých hostujících reproduktorů týdně a také sekci Beyond Fantastic Children. Naštěstí pro tuto maminku mají také kavárnu! Sbalil jsem se na ledovou kávu a také jsem se dostal do dětské sekce. Weston se moc nehrál, ale jeho oči se potulovaly po místě. Úterý ráno mají čas malé dítě, takže ho tam vezmu zpět letos v létě.

Hudba, někdo?

Další byla nová atrakce pro naše bitové město, Paramount Theatre. Právě jsem otevřel před několika lety, kdy bylo staré kino, když to bylo, Paramount vzal hudební scénu Long Island Stupel. S headlinery, jako je Willie Nelson, Whoopie Goldberg, a Robem Thomasem, nemůžete jezdit kolem kina, aniž byste viděli dlouhou linii ze dveří. Když jsme se procházeli, mohli bychom slyšet basy vzkvétající z vnějšku dveří. Westonova oči se rozšířily, stejně jako jsme se dovnitř nešli, vyfotili jsme pár fotek, jako jsou opravdoví turisté, a také jsme zkontrolovali seznam nadcházejících pořadů.

A, hračky, samozřejmě!

Poslední zastávkou bylo osobním přírůstkem: Bit Switzerland Dolls. Je to pro mě zvláštní umístění, protože jsem se používal k potulování s mámou i babičkou, abych si někdy vybral panenku. Mají ručně vybíranou volbu krásných hraček, stejně jako mladého chlapce oh, chlapče, pochopil Weston přesně tam, kde jsme byli, když jsme se zastavili! měl strašidelnou Lily; Nikdy nezapomene na tvář nebo preferenci hraček. Zjistil jsem, že mají tradiční sadu rekordních alb Fisher, a také si udělal mentální poznámku, aby našel zpět.

Žádná mementa pro nás!

Nakonec, jako skutečný turista, jsem se zastavil do obchodu s dětskými oděvy v regionálním obchodě. A stejně jako na mnoha prázdninách se majitelé posmívali na kojenecká kočárek a pak měli tu odvahu účtovat “400 $ za kojeneckou pláštěnku. Oh, netýkejte se odpaliště, košile byla 60 $. zcela rozumné. Ha! Rychle jsme vyšli ven!

Rád jsem viděl své město s očími turisty. Bylo vzrušující ukázat mému dítěti místa, která jsem navštěvoval, a dále, aby mu ukázal, jak vypadá budoucnost jeho města. Tuto výzvu velmi navrhuji, protože vás nutí vidět svět trochu jinak, stejně jako ovlivňuje nově nalezenou jako pro vaše rodné město.

[Foto kredit: Olivia Howell – všechna práva vyhrazena]

Najděte mnohem více kojeneckých aktivit s 52 pravidelnými výzvami Mother Mother.

Pokud se již účastníte, využijte hashtag #rookiemoms na Instagramu nebo Twitteru, abychom si mohli navzájem tleskávat.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.