#DADBOSS rozhovor s Christian Hughesem, zakladatelem YouTube Channel Toddler Fun Learning

Christian a jeho partner provozují YouTube Sensation Toddler Fun Learning – kanál věnovaný poskytování zábavných a učebních videí pro děti po celém světě. Také video blogy jako How2beadad o rodinném životě a provozuje produkční společnost Curly Productions se sídlem v Liverpoolu. Je ženatý s Amalie a má 3 děti – Josh (6), Poppy (5) a Molly (1). Batole Fun Learning právě vydala aplikaci s inovativním rodičovským časovačem pro správu času na obrazovce.

Jaké bylo vaše pozadí před spuštěním kanálu YT a aplikace YT a jak to bylo otcem tří ovlivněných vaší prací?

Za posledních 13 let jsem byl samostatně výdělečně činný a ve skutečnosti se mohu na jedné straně spolehnout, kolik „správných“ pracovních míst jsem měl. Když mi bylo 23, založil jsem Curly Productions a začal jsem se opravdu zajímat o přechod k online videu – zejména svět možností, které YouTube otevřel nezávislým tvůrcům videa.

Celé mé dobrodružství na YouTube došlo kvůli dětem.

Bylo to perfektní místo, kde jsem se poprvé podělil o své úzkosti, když jsem se stal otcem poprvé, v naději, že moje zkušenosti by mohly pomoci jiným novým tatínům. Mít děti opravdu otevřely oči potřebě sdílet tyto zkušenosti pro tatínky na YouTube, protože se zdálo, že pro nás je velmi málo.

Paradoxně s dětmi mě přimělo snažit se těžší v práci, a zároveň se zabýval rovnováhou mezi prací a životem. Snažil jsem se najít způsoby, jak pracovat chytřejší, a maximalizovat svůj čas, když jsem byl v kanceláři, a přesto se také necítil provinile za to, že jsem brzy šel domů, abych strávil čas s dětmi, kdybych měl pomalý den. Vždy se pokusím vrátit pro děti časem a čas na koupel a v případě potřeby dohnat práci poté, co šli spát.

Jak vás otcovství učinilo kreativnější?

Batole Fun Learning byl můj konečný kreativní projekt a byl zahájen kvůli dětem. Hledal jsem kvalitní videa, které by se mohly dívat na YouTube, a byl jsem překvapen, když jsem zjistil, že to ponechává hodně, aby bylo žádoucí. Okamžitě jsem si myslel, že se mohu pokusit o to vylepšit a začal si vyrábět vlastní animace, aby se Josh a Poppy dívali.

Nejsem animátor, ani nejsem ilustrátor – ve skutečnosti si nemyslím 15 let.

Každý den bych mohl pracovat na skriptu pro budoucí epizody, konzultovat skladbu, pracovat na scénářích s jedním z našich animátorů nebo zdokonalovat uživatelskou zkušenost pro naši aplikaci. To vše kvůli tomu, že se stal otcem!

Popište svou cestu a proces vytváření kanálu a aplikace YT?

K kanálu YouTube se skutečně stal náhodou z vytváření videí pro naše vlastní děti, ale když jsme překročili 140 milionů zhlédnutí a analyzoval jsem příjmy z reklamy na YouTube, najednou jsem si uvědomil, že na to může být více!

Aplikace, na druhé straně, rozhodně nebyla nehoda. Rodiče z celého světa, kteří si užívali náš obsah, by nás požádali o způsob, jak stáhnout naše videa na dlouhé cesty, nebo je chtějí sledovat, jak je reklama zdarma. Aplikace se zdála perfektním řešením.

Moje pozadí je ve vytváření obsahu, takže vývoj kusu softwaru pro mě byl strmou křivkou učení, ale ta, kterou jsem si opravdu užil. Náš vývojář je úžasný a tento proces mě opravdu provedl. Moje role opravdu jedná jako zákazník – jako rodič – hodnotí, co bych chtěl a co by moje děti chtěly.

To je místo, kde přišel rodičovský časovač. Nesnáším bod bolesti, když si po jejich přiděleném čase obrazovky odtáhnu iPad od svých dětí, a tak jsme se rozhodli nechat naše postavy, aby jim místo toho řekli, aby vypínali obrazovku v skladbě na rozloučenou!

Jak překonáte pochybnosti jako kreativní?

Vždy existují otravné sebepochyby, ale se svými firmami jsem měl dost vzestupů a pádů, abych věděl, že pro každý špatný den je obvykle 5 dobrých dnů. Pryč jsou dny, kdy dělám animaci a ilustraci pro zábavné učení batole a nyní pracujeme s některými opravdu talentovanými animátory.

Proto jsem zjistil, že trik překonávání vlastní pochybnosti je najít talentovanější jednotlivce než vy, abyste mohli dělat lepší práci! Chci jen učinit náš obsah tak dobrý, jak to může být.

Jaké jsou vaše pracovní cíle vpřed?

Vytváříme jedno video týdně – což je z pohledu vytváření obsahu docela neúprosné, ale v současné době je na aplikaci velké zaměření. Nyní, když je to naživo, bychom se rádi dostali do top 10 pro děti v App Store do Vánoc. Jsme opravdu hrdí na tento produkt a v tuto chvíli se musíme soustředit na šíření slova.

Máme také plán druhé tajné fáze dvě pro aplikaci, protože se neustále snažíme ji vylepšit a přidávat další funkce a každý týden ji aktualizujeme s novým obsahem.

Na frontě na YouTube bychom rádi dostali batole zábavné učení přes 1 milion předplatitelů (takže můžeme získat odznak zlaté hry) a rádi bychom prozkoumat svět merchandisingu s naší ChaRacters.

Nějaká slova moudrosti pro tatínky?

Být přítomen. Zdá se, že v tomto světě rozptýlení nás všechno vyvede z současnosti. Když jste doma, nechte telefon u dveří, užijte si čas z celého srdce se svým partnerem a dětmi. Opravdu nejsou velmi dlouho.

Nakonec, jakou radu byste dali šéfům otce?

Vyrovnejte rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem. Chcete-li se osvobodit od 9-5, zjistěte, zda se můžete vzít ze smyčky a najít způsob, jak generovat příjmy .

Aplikace pro batole Fun Learning je nyní k dispozici ke stažení v App Store pro iPhone, iPad a Apple TV

Kupte si knihu bestselleru v brožované podobě nebo zvuku

Moje debutová kniha je můj průvodce přežitím a prosperujícím v práci a doma a nabízí nahlédnutí do toho, jak vytvořit digitální podnikání nebo návrat do práce s důvěrou.

Mumboss: Průvodce čestná maminka k přežití a prosperujícím v práci a doma (UK 2. vydání)

K dispozici na Amazonu nebo Audible

Pracovní maminka: Váš průvodce přežitím a prosperováním v práci a doma (USA/Kanada)

K dispozici 8. září 2020. Objednejte si nyní na Amazonu

Jako to, co jsi četl? Tak proč nesledovat Vicki na Facebooku, Twitteru, YouTube, Pinterestu a Instagramu

Nikdy nezmeškáte příspěvek!

Přihlaste se k odběru čestnéka pro můj týdenní e -mailový zpravodaj, kde sdílím své nové blogové příspěvky, tipy na blogování, pozvánky na události, soutěže a zprávy o mé nové knize. Nikdy nesdílím vaše osobní údaje s třetími stranami.

FacebooktwitterPinteresteMailTumblrshare

Leave a Reply

Your email address will not be published.