Pouze několik hodin až do pozitivního rodičovského webináře

sdílení je péče!

Podíl

tweet

Podíl

Časopis zdravých maminek je nadšený pro partnerství s Amy McCready, tvůrce pozitivních rodičovských možností, který nabízí dnes večer v pondělí 25. července od 21:00 do 10:00 východním časem webináře online školení zdarma.

Relace je … přimět mladé, aby poslouchali bez otrav, připomínající nebo křičení, stejně jako Amy McCready slibuje, že odejdeme s konkrétními nástroji, které můžeme využít další den, a také vidět výsledky. Chápu, že zvláště přemýšlíte o objevení 5 R spravedlivých a účinných důsledků. Můžete si prohlédnout, slyšet a také komunikovat s Amy podobnou semináři na místě. Účastníci nemusí mít webovou kameru.

Jediné, co musíte udělat, je RSVP, stejně jako pak kopnout a také objevit osvědčené metody, jak přimět mladé, aby poslouchali bez otrav, připomínající nebo křičení! Stejně jako RSVP nyní! Budu se těšit na to, abych vás přivítal.

Podělte se o to na své stránce na Facebooku kliknutím zde!

Kliknutím přímo zde rezervujte své místo.

O tomto autorovi

Cascia Talbert je hektický blogger, vydavatel, spisovatel na volné noze, na internetovém prodejci a maminka pěti dětí, žijící na severozápadě Pacifiku. S B.A. V historii, právních předpisech, jakož i nadšení pro skládání a také zdravé, založila časopis Healthy Mommies v roce 2007. Časopis zdravých maminek je v současné době umístěn nejvyšší blog o zdraví a wellness pro maminky a také nabízí řadu Zdravotní a wellness profesionální spisovatelé i bloggerové maminky. Paní Talbert věří, že pokud jsou maminky dobře informovány o problémech zdraví a wellness a přesně o tom, jak zůstat zdravé, mohou tyto informace předat svým dětem a také obrátit statistiky obezity mládeže v USA

Související objevování k využití nočního trenéra

Paní Talbertová je autorizovatelná autorka Blog Health and Wellness na wellsphere.com a její články lze také objevit na ezinearticles.com. Rovněž provozuje síť sociálních médií zdravých maminek na Ning, zpracovává přirozené zdraví a wellness a wellness maminky, stejně jako v poradní radě pro sociální sítě pro americkou wellness výzvu.

Odkaz na tento příspěvek: jen několik hodin až do pozitivního rodičovského webináře

0/5

(0 recenzí)

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published.