5 metod, které mají být laskavější k sobě

Je to typická mylná představa, že být k sobě laskavý je v pořádku, trochu sebevědomý a absurdní, ale je to spíše naopak, když o tom věříte, laskavější pro sebe jste pro sebe , mnohem více přijímání, že jste z vás, mnohem více energie a čas, který máte pro ostatní, stejně jako šťastnější život může být.

To neznamená, že své chyby neuznáváte (jsme lidé, všichni je děláme), omlouvám se nebo roste. To se nikdy nezastaví (doufejme). Znamená to jen to, že se začnete léčit, jako byste se svým nejlepším přítelem, s empatií i láskou.

Tady jsou moje tipy, věci, které mi pomohly být laskavější pro sebe i další:

1. Falešné to, dokud to necítíte

Tenhle je zásadní, protože nepříznivé hlasy ve vaší hlavě (máme je všichni), aby byli poraženi pozitivitou. Není to nic jednoduchého, ale mnohem více přijímáte, že pocity, dokonce i ty, které byste raději neměli (například postrádají důvěru), musí být normální, běžní, ok, přestanete se jich bát a také je můžete pozitivně nasměrovat.

Takže například závivíte svému spolupracovníkovi a chcete dělat to, co dělají? To je v pořádku, závist je typická, jen se pokuste nenechat vývoj do žárlivosti. Pokud ano, přijměte pocit, ale změní jej. Nechte úspěch ostatních vybavit a ovlivnit vás. Slibuji vás, tím mnohem více to způsobujete, tím mnohem snazší to skončilo, stejně jako budete se cítit silnější a mnohem schopnější než kdy jindy.

Moje maminka vždy vštípila do mého sourozence i já, jako jsem tato chytrá slova, která ovlivnila naše životy: „Vždy budou lidé chytřejší, mnohem atraktivnější, bohatší a mnohem úspěšnější než vy stejně jako to je v pořádku, prostě buďte Vy stejně jako to nejlepší, co můžete být “.

2. Uveďte ano

Otevřete svou mysl novým možnostem a dobrodružstvím řešením obtíží, které byste obecně ne. Je zajímavé vzít život rohy a „prostě si ho vybrat“, ať už to mění váš úkol nebo životní plán.

Životní plány jsou stejně hloupé, život na vás hodí křivky a nikdo nemůže předvídat, co budou dělat po hranici. Nikdy jsem nevěřil, že budu modifikovat kariéru, když jsem byl filmařem, ale právě tady jsem jako blogger a miluji to, co dělám.

Bavte se, tlačte sami sebe, stimulujte, cítíte se naplněný- život je pro život.

3. Stav č

Vím, chápu, že jsem vám právě řekl, abyste uvedli „ano“ mnohem víc, ale také uvádějící „ne“ je také zásadní pro velké zdraví a wellness i zdravý rozum. Říkat, že ne není chudá věc, věřte mi, tak modifikace, že nyní mylná představa ideální. Ve skutečnosti ostatní ocení vaši poctivost a pochopí, kde stojí.

Buďte laskaví přesně v tom, jak spravujete věci (nic výdaje na nic), „Rád bych si udělal oběd, zkontroloval svůj skript, staral se o svého domácího psa, ale nemůžu…“ – všichni se také natahujeme Stejně jako požadavek na čas, pro sebe, naši rodinu, jen být „být“, takže se ujistěte, že ano.

Samozřejmě si však udělejte čas na pomoc ostatním, ale ujistěte se, že zvládnete to, co se věnujete.

4. Odpusť

Lidé dělají chyby. Děláte chyby. Zkuste a také objevte z těchto chyb, ale zkuste to vždy odpustit (a to také naznačuje sebe) a také se pustit.

Když vás lidé rozruší, pomsta je zbytečná, zbytečná a také vás přivede na úroveň těch, kteří vás rozruší. Objevte metodu, jak vyřešit nebo mnohem více. Nechte přátelství jít, která z jakéhokoli důvodu nefunguje, nechte vás skutečně stát novým přátelstvím.

Časem a energií, které od vás mohou ostatní vypouštět.

To neznamená, že byste neměli procházet problémy s těmi, na kterých vám záleží, zkuste to a také to klidně, stejně jako pokud možno vidět další pohled. Mnoho lidí není venku, aby vás „dostaly“, stejně jako jsou mnohem více znepokojené vlastním životem, aby se s vašimi příliš konzervovaly.

Pokud nemůžete překonat nesouhlas nebo laskavý problém, vykročte se svým životem. Myslím to však, opravdu krok dál. Nezbyťte, objevujte lekce, život je krátký, takže ho naplňte těmi, kteří stojí za to mít kolem a také se cítíte dobře.

5. Přijměte, kdo jste, stejně jako se nezměníte

Lidé se často chtějí vyzkoušet i upravovat ostatní, přicházejí k vašemu přátelství nebo spojení se zavazadly a mohou chtít, abyste splnili jejich očekávání, aby se cítili mnohem pohodlněji. Ne. Je zásadní pochopit, kdo jste, a také nenechat žádný jednotlivec vyzkoušet, manipulovat nebo modifikovat svůj charakter, podstatu toho, kdo jste. Pokud nerozumí nebo jako vy, nejsou pro vás.

Ne každý vás bude mít rád ani se vám bude líbit. Přijměte to.

Poznejte své silné stránky, pracujte na svých slabých stránkách, obrovský sám sebe, ale nevěřte svému vlastnímu humbuku až do té míry, že nepoznáte, kdo jste. Sledujte oF, na čem záleží, stejně jako se budete cítit skvěle ve své vlastní kůži.

Vždy jsem byl hlasitý, povídavý, akademický i kreativní. To jsem já. Zejména u vysoké instituce se mě moji instruktoři vždy snažili zformovat do mírové verze sebe sama. Nakonec jsem to nikdy nefungoval, vzbouřil jsem se.

Místo toho, abych využil mé osobnosti, motivoval mě k tomu, abych udělal mnohem více dramatu například v instituci (něco, co jsem miloval) nebo nasměroval veškerou svou energii do sportu, pokusili se mě omezit i upravit. Odpouštím jim, i když-viz č. 4 (dokonce jsem se vrátil, abych loni v mé bývalé instituci posoudil dramatické ceny).

Je důležité přidat, jejich navrhovaná upgrade postav nefungovala stejně jako můj hlas, stejně jako postava skončila jako velká část toho, kdo jsem v životě i v mé kariéře.

Podívej, chápu, že instituce je o zvládnutí do určité míry i shody, ale největší instruktory umožňují dětem být sami, vychovávají i podporu a pomáhají produkovat mladé lidi, kteří prosperují do úspěšných dospělých.

Naštěstí můj 6. typ to udělal právě stejně jako můj čas na univerzitě, stejně jako jsem nakonec dostal MA na 21 let. Moji rodiče ani já, nenechte instituci zničit, kdo jsem nebo kdo bych se stal.

Klíčová lekce.

Je toho mnohem víc, co bych se chtěl podělit, také bych poukázal na to, že být laskavý k sobě naznačuje, že se dobře jedná, cvičení, když můžete, a poskytnete si nejlepší možnost cítit se dobře.

Rovněž naznačuje, že riskuje rizika, díky nimž dojde k úpravě. Nemáte rádi svou práci? Pracujte na metodách, jak dělat to, co máte rádi, vrátit se ke studiu (i na částečný úvazek), přemýšlejte o přesunu a práci pro sebe.

Buďte hrdinou ve svém vlastním příběhu a také neobviňujte ostatní nebo je nechte zadržet. Malé kroky způsobují velkou změnu.

Máte podaří se být tím, kým chcete, a to může začít od toho, aby byl laskavější pro sebe.

Jsem prací ve vývoji sám, ale jedna věc, kterou chápu, miluji, pomáhá ostatním a opravdu doufám, že vám to pomohlo.

dík

Vx

Kupte si moji bestselleru v brožované podobě nebo zvuku

Moje debutová kniha je můj průvodce k přežití, a také prosperující v práci, stejně jako v domě a také využívá nahlédnutí do toho, jak přesně vytvořit digitální službu nebo návrat k práci s důvěrou.

Mumboss: upřímný průvodce maminkou k přežití a prosperujícím v práci i v domě (2. edice UK)

K dispozici na Amazonu nebo Audible

Pracovní maminka: Váš průvodce přežití a prosperující v práci i v domě (edice USA/Kanada)

K dispozici 8. září 2020. Koupit nyní na Amazonu

Líbí se vám, co jste četli? Tak proč nedodržet Vicki na Facebooku, Twitteru, YouTube, Pinterestu i Instagramu

Nikdy nezmeškáte příspěvek!

Přihlaste se k odběru čestného souboje pro můj pravidelný e -mailový zpravodaj, kde sdílím své nové blogové příspěvky, tipy na blogování, pozvánky na události, soutěže a zprávy o mé nové knize. Nikdy nesdílím vaše osobní údaje s třetími stranami.

FacebooktwitterPiteresteMailTumblrshare

Leave a Reply

Your email address will not be published.