Vytvořte pokladní skříň za méně než 10 $ za méně než 10 minut

a snažíte se najít levný dárek pro malé dítě nebo kousek? Měli jsme trochu dárkové výměny s některými dalšími domácnostmi a také jsem musel něco získat pro 2letou ženu za méně než 10 $. Byl jsem docela potěšen tím, s čím jsem přišel, a také věřím, že je to fantastický dárek pro docela hodně typu dítěte, včetně dětí.

Chcete -li vytvořit „pokladnu“, získejte dárkovou krabici nebo jeden z těchto rozkošných kufrů na lisování, jakož i balíček nálepky na abecedy, nabízený v Target, Scrapbook Stores, Amazon, nebo pokud jste fantazie, zdroj papíru.

Pomocí nálepky vložte jméno příjemce na krabici. Rád přidávám „poklady“, pokud však jméno dítěte má také spoustu S nebo E, nebudete mít ideální dopisy, jakmile jste napsali jméno.

V závislosti na rozpočtu vložte do krabice nějaké dárky nebo nechte je prázdné. Pro mladé batole mám rád malá plastová zvířata nebo hračky na koupele. Pro obrovskou dívku, pastelky i samolepky. Pro mou 24letou sestru bych ji nechal prázdný, abych zajistil, že může dovnitř vložit své mementa z Florencie.

Umělá vintage obědová krabice, kterou jsem využil na tomto výdaji na fotografii 5,99 $ v mém regionálním nezávislém obchodě s hračkami. Můžete je objevit na internetu vyhledáváním „kufru na papír“ nebo „papírový mače s popisem“. Náklady se liší, ale obvykle je můžete objevit pod 10 $. Níže uvedené nabízejí 25 $ za všechny 3.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.