Jak být vděčný během prázdnin – stejně jako po celý rok!

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Podíl

21/Funkce/How-To-Grateful/Index.html

Life & Beauty Weekly: Život a láska

Jak být vděčný během prázdnin – stejně jako po celý rok!

Autor: Cynthia Hanson Forever & Beauty Weekly

Máte vděčnost? Samozřejmě! Neexistuje nic jako shromáždit se s oblíbenými kolem hojného prázdninového stolu, který nás přiměje počítat naše požehnání. Poděkování by však nemělo být něco, co jsme metodou, když rok; Měla by to být životně důležitou součástí našeho každodenního života. Studie ukazují, že vděčnost může skutečně posílit vaše zdraví a wellness posílením vašeho imunitního systému a také tím, že vás bude odolnější v dohodě o krizi.

Vědci z Kalifornské univerzity v Davis zjistili, že dospělí, kteří mají vděčnou dispozici, jsou méně stresovaní, energičtější i optimističtější než ti, kteří tak neučiní. Podle vědců na Hofstra University v Hempstead, N.Y.

Jak přesně tedy můžete pěstovat vděčné dispozice každý den? “Udělejte si vděčné možnosti být vděčnějším,” uvádí Philip Friedman, autor řešení odpuštění: celotělový RX za objevování skutečného štěstí, hojného jako vnitřní mír, jakož i licencovaný klinický psycholog v Plymouthu. Penn.

Zde je čtyřstupňový plán, který vám pomůže (a vaše rodina) vytvořit myšlení vděčnosti po celý rok.

1. Začněte rutinu vděčnosti domácnosti. Je snadné skočit na stížnost, když se věci jdou na jih, a také je těžké objevit velkého v méně než dokonalém dni. Počítání pozitiv se však vyplatí, takže začněte novou tradici domácnosti, navrhuje Erika Oliverová, autorka Happy Crap: Uvolněte sílu pozitivních předpokladů a také trenér pozitivního přístupu v Kalamazoo, Mich. Tři skvělé věci o jejich dni – stejně jako to, než začnete sevření o pracovních nebo webových dopravních zácpách.

Související víkendový reflexe

Brzy uvidíte, že existuje spousta velkých i malých požehnání, z nichž si můžete vybrat: Nakonec jste propojeni s těžko přístupným klientem, váš osmiletý ACED její pravopisný test, vaše druhá polovina narazila na vysokou školu přítel na ranní dojíždění. STÁTY Dr. Friedman: „Pokud metoda vděčnost každý den, po chvíli se stane druhou povahou.“

2. Objevte slunnou stránku stresu. Staňte své vděční dovednosti tím, že se podíváte na pozitivní stránku vašich každodenních frustrací. Místo toho, abych přemýšlel: „Nesnáším všechny tyto pracovní lhůty,“ řekněte si, „jsem vyčerpaný z práce, ale jsem požehnán, že mám fascinující úkol, který se platí dobře.“ Spíše než si povzdechnete, protože musíte spěchat z dětské playdate na sváteční párty, řekněte: „Může být stresující mít takový plný rozvrh, ale máme to štěstí, že máme všechny tyto skvělé přátele!“

Vědomě posunutí vašeho myšlení usnadní v průběhu času být vděčným člověkem. Nejlepší ze všech, je to nakažlivé. Když zachováte pozitivní přístup, budete čerpat pozitivní lidi i zkušenosti.

3. Buďte vděční za věci, které se ještě nestaly.

Je vynikající ukázat vděčnost za požehnání, která máte dnes. Nyní jděte o krok dále tím, že si představujete všechny skvělé věci, které stále leží před námi, navrhuje Friedmana.

Jednou týdně zavřete oči a představte si, že stojíte na koberci vděčnosti. Pak si představte, že chodíte po koberci kolem všech úžasných zážitků, které na vás čekají: vysněná práce, váš svatební den, narození vašeho dítěte, výlet do Paříže. Tím, že poděkujete světu za požehnání předem, vytvoříte pocit vděčnosti, i když se zdá, že se věci nezdá.

Související vzorce kojeneckých jmen a koncepty pro rok 2021

4. Jděte veřejně. Zveřejňujte prohlášení o vděčnosti, jak se aktualizuje váš stav na Facebooku nebo Twitteru každý týden. Příklady: „Jsem vděčný, že můj syn dostal instruktora, kterého chtěl pro 4. třídu. Nemůže se dočkat, až ráno půjde do instituce! “ nebo „jen si užil nějaké báječné rizoto. Jsem tak šťastný, že můj OTJejí polovina je vynikající kuchař! “ Jak poznamenává Friedman: „Vaši dobří přátelé na Facebooku se budou líbit a také komentovat váš stav a posilují svůj postoj vděčnosti.“

Foto kredit: @istockphoto.com/sjlocke

Cynthia Hanson je novinářka, která se skládá pro mnoho národních publikací, včetně dámského domácího deníku, rodičů i amerického dítěte. Pravidelně přispívá k životu a kráse.

Zjistili jste tyto informace užitečné? Kliknutím sem zobrazíte podporu časopisu Healthy Moms.

Odkaz na tento příspěvek: jak být Vděčný během prázdnin – stejně jako po celý rok!

0/5

(0 recenzí)

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published.