#Wordlesswednesday s #linkky v úterý – možná jaro?

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Podíl

Středa bez slov je online na TheHealthyMoms.net a také na Talbertzoo.com. Odkaz stejně jako váš bez slov ve středu. Toto je #BlogHop. Podívejte se na další účastníky blogů.

Nakonec je to trochu jaro jako tady ve Spokane. I když naše vysoké teploty jsou stále v 50. letech. Jaké je povětrnostní stav, kde žijete?

Propojení Inlinkz

O našem zakladateli

Cascia Talbert je hektická bloggerka a máma pěti dětí, žijící ve Spokane, WA. S B.A. V historii, právních předpisech, jakož i nadšení pro komponování a také zdravé, založila časopis zdravých matek v roce 2007. Časopis zdravých matek je v současné době umístěn nejvyšší blog o zdraví a wellness pro Moms. Paní Talbert věří, že pokud jsou maminky dobře informovány o problémech zdraví a wellness a přesně o tom, jak zůstat zdravé, mohou tyto informace předat svým dětem a také obrátit statistiky obezity mládeže v USA

Paní Talbert provozuje sociální síť zdravých matek na Ning, je tvůrcem médií zdravých matek a také blogy na Talbertzoo.com. Můžete ji dodržovat na Facebook.com/ThehealthyMomsMag a Twitter.com/Cltalbert.

Pokud se vám tento krátký článek líbil, můžete z těchto příběhů potěšit.

Načítání…

var MarketGiddate = new Date (); Document.Write (”);

§ion=

var addthis_config = {„data_track_addressbar“: true}; // s7.addthis.com/js/300/addthis_widget.js#pubid=ra-52a8a5a807f5f744

Odkaz na tento příspěvek: #wordlesswednesday v úterý-v úterý-v úterý-v úterý-Linky s #Linky. Možná jaro?

0/5

(0 recenzí)

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Podíl

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.