Síla síly 52: Zábavný nejmodernější způsob, jak se fit #GiveAway

sdílení je péče!

Podíl

tweet

Podíl

https://opis.google.com/js/plusone.js Nejoblíbenější novoroční usnesení pro Američany je zhubnout nebo být zdravý. Každý leden se připojím k rozjetému vozu a snažím se co nejlépe trávit mnohem více času cvičením a jíst méně nezdravého jídla. Pokud nejste členem tělocvičny a žijete v chladnějším klimatu, jako já, může se cvičení cítit mnohem spíše jako fuška místo zábavné a příjemné činnosti.

Michael Volkin

Odborník na vojenskou fitness seržant Michael Volkin vytvořil vzrušující, náročný a kreativní způsob cvičení samotného nebo se svými přáteli. Síť síly 52 Fitness Cards zahrnuje periodizaci nano-sportu do fitness rutiny.

„Každý má rád výzvu,“ říká tvůrce seržant Michael Volkin, „a periodizace nano-sportu je termín, který popisuje dokončení rychlé kondiční výzvy s randomizovaným (nebo ne-tratinovým) typem cvičení“

Nano = malý nebo minisport = hraní hry s náročnou komponentperiodizací = rozdělení cvičení na segmenty různých intenzit

Volkin doporučuje, abyste hráli 2-3 karetní hry denně s vaší silou zásobníkem 52 v nákupu, abyste začlenili periodizaci nano-sportu. Po týdnu hraní zábavných her se svým manželem a sám jsem objevil nárůst energie a spím lépe než kdy jindy. Cvičení na kartách jsou zábavná a náročná. Každá karta má také video, ke kterému lze přistupovat prostřednictvím QR kódu pomocí chytrého telefonu.

Podle Strengghstack52.com mnoho studií ukazuje, že 3-5 malých tréninků po celý den jsou mnohem efektivnější než jedno větší cvičení. Výhody malých tréninků zahrnují:

-Obecnější na vašich kloubech-zvýšená metabolická rychlost po delší dobu (vaše tělo spaluje kalorií mnohem efektivněji)-Stimuluje svalová vlákna po delší dobu napětí bez času na svaly, tkáně a orgány-krátce zotavení časově se zvyšujícím mentálním zaměřením na zotavení. (Snadnější soustředění na dokončení 10minutového tréninku místo 60minutového tréninku)

Fitness hry najdete s vaším Sílem zásobníku 52 na stránkách silstack52.com/games nebo odesláte své vlastní. Chcete -li se dozvědět mnohem více o Fewark Stack 52 Fitness Cards nebo zakoupit palubu návštěva síly stack52.com.

Související 10 odlišných dárků na poslední chvíli pro zdravé maminky

*Zveřejnění: Za tuto recenzi jsem obdržel balíček síly zásobníku 52 fitness. Všechny názory jsou přesné a 100% důl.

Čtenáři časopisů Zdravé matky mohou vyhrát balíček Fewary Stack 52 Fitness Cards. Vše, co musíte udělat, je jako síla 52 na Facebooku, sledujte sílu 52 na Twitteru a zanechte nám komentář.

Tato soutěž je otevřena obyvatelům USA 18+ a končí v pondělí 1. února 2013 v 8:00 PST. Pro další záznamy:

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje zdravého života

Sleduj mě na Twitteru

Přihlaste se k odběru časopisu Zdravé matky

Umístěte naše nové tlačítko na váš web nebo blog.

Sledujte tento blog s Google Friend Connect

Digg tuto soutěž

Tweetujte tuto soutěž

Pošlete odkaz na náš web nebo tuto soutěž s přítelem (ujistěte se, že bcc talbertcascia @ yahoo dot com, takže mám důkaz o e -mail)

Jako časopis Zdravé matky na Facebooku

Připojte se k naší komunitě blogů

Přidejte časopis Zdravé matky do svého blogrollu.

Blog o této soutěži. Ujistěte se, že jste zahrnuli odkaz zpět.

Za každou položku včetně dalších položek zanechte prosím samostatný komentář. Vítězové budou vybráni náhodně z komentářů a e -mailů, které dostávám. Soutěž končí 1. února 2013 v 8:00 PST a je otevřena každému v USA 18+. Ve svých komentářích prosím zanechte svou e -mailovou adresu. Všechny komentáře bez e -mailových adres budou diskvalifikovány.

Cascia Talbert je zaneprázdněná bloggerka, vydavatel, spisovatel na volné noze, online obchodník a matka pěti dětí, žijící na severozápadě Pacifiku. S B.A. V historii a právu a vášeň pro psaní a zůstat zdravý, založila časopis Zdravé matky v roce 2007.Magazine Healthy Mathers je v současné době zařazen do špičkového zdravotnického blogu pro matky a má několik spisovatelů odborníků na zdraví a bloggery matky. Paní Talbert věří, že pokud jsou matky dobře vzdělávány o zdravotních problémech a jak zůstat zdravé, mohou tyto informace předat svým dětem a obrátit statistiku dětské obezity v USA

Související poporodní je navždy

Paní Talbert je hlavním zdravotnickým bloggerem na wellsphere.com a její články najdete také na ezinearticles.com. Rovněž provozuje sociální síť zdravých matek na Ning, je hlavním marketingovým ředitelem společnosti Talbert Nutrition LLC a je v poradní radě pro sociální média pro americkou wellness výzvu. Sledujte ji na Google+.

Považovali jste tyto informace užitečné? Kliknutím sem zobrazíte podporu časopisu Zdravé matky.

Odkaz na tento příspěvek: Síla síla 52: Zábavný nejmodernější způsob, jak se přizpůsobit #GiveAway

0/5

(0 recenzí)

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Podíl

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.