Nechte své malé dítě uklízet pronto

Přeji si tuto fotografii oxo tot Mini Dustpan a také ruční košťata ukázala malé dítě nebo banány pro měřítko místo plně dospělé maminky, která hledala mladíka pomocníka, aby uklízel kolem vysokéhocharu. Jsem však rád, že její dohodu odřízli, protože chápete, že se tam dole plazí. Nebo šlápnutí na pochybné kousky detritus, když se pohybuje nahoru a dolů od doplňování sedadla a odpovídá zvláštním požadavkům během každého jídla.

Tady je tip: Získejte svůj kousek, aby začal pomáhat po celém domě, zatímco stále věří, že je to úžasná obrazovka obrovské mladé moci a než začne nesnáším vašemu vniknutí do svého zaslouženého volného času.

Zásobujte se rozkošnými čisticími potřebami o velikosti dítěte nebo hackujte ty, které máte, a nechte ho jít do města!

1. Koště velikosti dítěte. Toto je Oxo je roztomilé, mod, stejně jako úkol za zhruba 5 $.

2. Hacked Swiffer. Vyjměte prostřední segmenty (y) svého Swiffera, aby se z něj stala dětská velikost. Neztrácejte je. Swiffer zametač je asi 23 dolarů na začátku. Můžete si koupit náplně tkanin Gajillion za zhruba 10 $.

Viz Audreyovi synové, kteří se s rychlým hokejem zametají na další úroveň. Stejně jako chápete svůj kousek, který si přeje být jako obrovské děti, takže můžete vyžadovat ukázat toto video pro spolupráci na další úrovni.

3. Busty prachu. Když se moje malé dítě dostalo přes hluk prachu Bustera, měl rád pocit, že z jeho bot vyčistí veškerý písek. Nebudu uvádět, že naplní své boty na funkci, aby si udělal nepořádek a také ji vyčistil, ale také bych to nepředal kolem něj.

Tento bezdrátový popelnic s nabíjecím přístavem je ten, který jsme si koupili; je velmi populární od Black & Decker a také stojí asi 50 $. Uvedl bych, že to pro nás stálo za to.

Když se můj nejstarší syn otočil dva, jen si přál, bylo koště velikosti dítěte, lopaty, stejně jako hrábě. Přeji si jen, abychom do mixu hodili mini vakuum místo toho, abychom čekali ještě několik let! Carpe Diem.

Jaké jsou vaše nejlepší tipy, jak přimět malé děti, aby se uklidily, stejně jako hřiště?

Leave a Reply

Your email address will not be published.