Rozumíš tomu, co je na tom vynikající?

Na malé jako bomba, kterou jsem šel před lety, se dáma jménem Susan určila jako extrémní optimistka. Byl jsem okamžitě závistivý. I když jsem tři čtvrtiny plné optimismu a vděčnosti, stále si přeji, abych byl člověk, pro který je můj přirozený výraz. Susan měla tu kvalitu.

Vyprávěla příběh, ve kterém ona i její partnerka jezdila na kolech, když začala pršet. Jezdila za jejím partnerem, když se vrhli, aby získali dům, když vykřikla: „Rozumíte tomu, co je na tom vynikající?“, A předtím, než mohla pokračovat, její partner s ní spočítal a také řekl: „Rozumíte tomu, co je vynikající o tobě? ŽE!”

Když dokončila mluvení, složil jsem si na poznámkovou kartu „Rozumíte tomu, co je na tom vynikající?“ Protože jsem pochopil, že je to něco, co jsem si přál vzít si s sebou dům. Je to fráze, kterou chci instruovat své děti. Je to praxe, kterou chci přijmout.

Auto baterie znovu zemřela! Rozumíš tomu, co je na tom vynikající? Cvičení, které jsem chodil Scarlett do předškolního věku.

Moje druhá polovina na výletu společnosti! Rozumíš tomu, co je na tom vynikající? Dokážu na večeři vyrobit míchaná vejce, aniž bych přemýšlel, jestli má na to náladu.

V mém odborním životě jako spisovatel na volné noze, Consultant Advertising Consultant a také jako vydavatel blogů, spolu s Heatherem jsem docela skvělý v tom, že jsem umožnil neúspěšné experimenty, určováním získaných lekcí, a také jsem připraven vyzkoušet něco nového, abych objevil ven Pokud je to užitečné úsilí. Rozumíš tomu, co je na tom vynikající? Heather, stejně jako já mám kolektivní důvěru, že cokoli, co zkusíme, bude dostatečné k tomu, abychom sloužili určitému účelu, ať už to baví naše čtenáře, vytvářejí nový vztah nebo vydělávají nám peníze.

Když se to týká záporného života, je to pro mě trochu těžší. Moji mladí lidé mají mnohem více než 30 malých vycpaných zvířat konkrétní značky, která pevně trvají na skladování extrémně specifické metodou, která mě zbláznila. Rozumíš tomu, co je na tom vynikající? Nejsem si opravdu jistý.

Budeš se mnou metoda? Ať už je dnes na mysli jakýkoli boj nebo nepříjemnost, můžete mi na tuto otázku poskytnout jednu reakci?

Rozumíš tomu, co je na tom vynikající?

Leave a Reply

Your email address will not be published.