Udeří stezky se svým dítětem {Rookie Moms Challenge#16}

Pokyny pro tuto výzvu řeknou, že vaše dítě vzali do nosiče, ale porušil jsem pravidla a vzali jsme náš kočárek Bob. A my jsme přesně nevyšli na horu “, ale stále jsme šli do přírody, takže bych řekl, že se to počítá.

Žijeme v SW Portlandu, Oregon. Velmi v limitch měst, ale také žijeme asi 1,5 mil od vynikajícího parku, díky kterému jste zapomněli, že máte jen 15 minut od centra Portlandu. Gabriel Park je 90 akrový park, který zahrnuje 2 psí parky, tenisové kurty, skateboardový park, softballové pole, basketbalové hřiště, piknikové oblasti a další. Chris a já jsme tento park milovali od doby, kdy jsme se přestěhovali do oblasti. Strávili jsme hodiny na procházkách a procházejí stezky, včetně mnoha hodin během mého těhotenství a mateřské dovolené. V sobotu jsem však šel po nové cestě, na které jsem nikdy nebyl, a bylo to naprosto krásné.

Právě jsme to udělali skrze bláznivou ledovou bouři a slunečné ráno bylo takové léčby, i když to mrzne. Chris a já jsme souhlasili s tím, že půjdeme na rodinnou procházku, takže jsme se spojili a pak jsem vyhovoval Garrity. Už byla v dlouhých kalhotách a košili s dlouhým rukávem, ale vložil jsem ji do jejího nového fleecového obleku. Dostal jsem to před pár týdny a miluji to. Vypadá v tom tak roztomilá. Také jsem vypukl odpovídající klobouk. Bylo to trochu velké, ale věděl jsem, že chci, aby ji něco udržovalo v teple. Chtěl jsem také nainstalovat štít na ochranu proti počasí pro Bob, ale pokyny jsem četl několikrát a zdálo se to tak komplikované. Plánoval jsem to mít Chris, ale v době, kdy byli všichni připraveni, jsme se jen chtěli dostat na cestu, takže jsem kolem ní zastrčil přikrývku a nazval to dobře.

Nakonec jsme šli asi 5 mil, 3,5 mil do parku a zpět, plus asi 1,5 mil v parku. Jakmile jsme pronikli některými stezkami, skončili jsme v Winter Dog Parku a rozhodli jsme se nechat našeho psa chvíli hrát. Šel jsem do parku, zatímco Chris držel Garrity a mluvil o psech. Asi po 15 minutách jsme zamířili domů.

Celkově to byla skvělá sobota, když se podíval na přírodu. Garrity byla perfektní; Sotva dokonce udělala peep. Stále jsem doufal, že usne, ale tato malá holčička miluje sledovat svět kolem ní a ona to všechno vzala dovnitř. Tentokrát jsme měli štěstí a nepotřebovali štít počasí, ale vím Špatně tady v Pacifiku Northwest a já se chci ujistit, že můžeme mít takhle procházky, takže tento týden dělám místo, abych zjistil, jak to dostat na kočárek. Dejte mi vědět, pokud máte nějaké tipy, jak to udělat.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.