Vytvořte si možnost online mnohem lepší sdílení života

je péče!

Podíl

tweet

Podíl

Zdá se, že někteří lidé mají štěstí. V ideální době jsou vždy na ideálním místě. Zdá se, že pozitivní šance trvale najdou cestu. Mají jen štěstí nebo mají jinou techniku ​​k životu? Rozhodnutí a výběr na online mnohem lepší život nám poskytuje sílu zlepšit naše životy.

Být vnímán k životu zvyšuje vysokou kvalitu života, kterou žijeme. Využití všech našich smyslů je důležité. Zvuk, vůně, chuť, zrak i dotek jsou často považovány za samozřejmost. Když však uspokojíme někoho, kdo je narušen nějakou metodou, vidíme přesně, jak zvýšily jejich ostatní smysly, aby kompenzovali deficit. Nakonec jsme si mnohem více vědomi hodnoty přidávání barvy, textury, vůně, hudby jako stejně jako různé příchutě v našich životech. Mnohem více využíváme naše smysly, které se mnohem více podílejí na životě, který se staneme.

Ocenění toho, co máme, je důležité. Slyšení ještě ještě špatné zprávy osoby, slyšení o katastrofách jsou politováníhodné metody, že jsme skončili mnohem více oceňujícím naše vlastní velké štěstí. Udělejte si čas na cenu přátel, rodiny, kde jsme online i práce, naše vysoce kvalitní život, svobody, které máme, jsou metodami, jak si připomenout naši velkou tunu peněz a také nás inspirovat mnohem více online . – Odpovězte spíše než reagovat. Když jsme zahrnuti do těžké okolnosti, je zásadní věnovat pozornost, poslouchat a získat všechna fakta. To nám umožňuje ocenit pohled další osoby, než reagujeme, a možná také uveďte něco nevhodného. V našich možnostech i chování vykonáváme mnohem více spravujeme.

Související Co je to bronchitida? – Příznaky a léčba

Postarejte se o sebe mnohem lépe. Vážte si našeho velkého zdraví a wellness a investují do něj tím, že platíte úroky za zdravou, vyváženou stravu, cvičení, hodnotu přestávek a nakonec si je vědom naší úrovně úzkosti. Mírový čas, kde vypneme cokoli na akci, je užitečnou metodou pro odstranění stresu. Vypnutí telefonu, počítače, televize a také jen ztichnutí je čas od času zdravé. Náklady v přírodě je skvělou metodou odpočinku. Objevování rovnováhy mezi prací/životem je důležité.

Být si vědomi nepříznivého sebepovídání. Často jsme se sebou tvrdší, než bychom kdy byli s dalším člověkem. Prodávání neštěstí nebo chyby není nutné. Byli bychom tak tvrdí na někoho jiného? Být trochu laskavější a také mnohem více oceňující pro sebe, stejně jako tlaky, které jsme často, přispívají ke zlepšení specifikace mysli.

Rozhodněte se udělat něco, co je opravdu příjemné. Hektičtí lidé se často snaží objevovat dostatek času pro rodinu, kamarády i další závazky, ale v životě je také nějaký čas „já“. I když se jedná o třicet minut plavání, je důležitá klidná koupelna nebo procházka po pláži, která dělá něco pro sebe. Když se rozhodneme přijmout spravování našich možností a také vytvořit pozitivní metody, jak se o sebe postarat, nakonec jsme byli šťastnější, zdravější a mnohem uvolněnější. Z toho těží lidé kolem nás.

Susan Leigh, poradkyně i hypnoterapeutka,

O tomto autorovi

Susan Leigh je dlouhý dobře zavedený poradce a hypnoterapeutka s více než dvacetiletými zkušenostmi. Je členkou řady odborných organizací a věnuje se programu neustálého rozvoje odborníků.

Metoda zahájila v roce 1988 se svým manželem Frederickem, stejně jako poté, co byla vdova ve věku 39 let, převzala metodu na plný úvazek.
Předtím, než pracovala jako poradce, Susan pomohla mnoho let s obchodem s modrým čipem a zažila stres při vyvážení podnikání i osobního života. Nyní vyvažuje běžně skládající se pro mnoho organizací, je rutinní přispěvatel do BBC Radio a má prosperující poradenství a také objevuje vědeckou hypnoterapii, která pomáhá druhým. Pracuje s jednotlivci a pomáhá jim mnohem lépe vyrovnat se s tlaky každodenního života, spolupracuje s páry na poskytování poradenství v připojení a zlepšování komunikace a také ve službě poskytovat podporu členům personálu i týmů. Měla velký úspěch práce wKlienti s nevysvětlitelnou neplodností u žen a také také s řízením bolesti při porodu. Spousta jejích klientů efektivně pokračovala v tom, aby skončila a měla pozitivní zkušenost s poskytováním narození. Pro mnoho dalších informací viz www.lifestyletarepy.net
Diskutujte o tom na našem fóru

Odkaz na tento příspěvek: vytvořit možnost online mnohem lepší život
Přesně souvisí, jak se o sebe starat v roce 2021

0/5

(0 recenzí)

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published.