Týden dvojčat: Gear SmackDown

Celoškolského spolubydlícího mého manžela je potěšeným tátou tří dětí, včetně sady dvojčat pro malé dítě. Vzhledem k tomu, že jak on, tak i jeho druhá polovina jsou neuvěřitelné výzkumníky produktu pro výrobu tabulek, jsem pochopil, že bych se na ně mohl spolehnout, abych poskytl nejjemnější doporučení produktů! Díky Calebovi i Michelle.

Obecně platí, že když jste ohromeni všemi produkty, které máte pro násobky, pochopte, že nevyžadujete násobky každého produktu. Ano, vyžadujete dvě auta a sedadla nákladních vozidel, mnoho lidí vyžaduje dvě postýlky, stejně jako nakonec vyžadujete dvě vysoké židle, ale cokoli jiného je volitelné. Ačkoli to může být skvělé, nepotřebujete 2 houpačky, 2 židle papasan nebo 2 exersaucery, protože vaše kojenci se střídají (ha! Pochopí přesně, jak sdílet, dokud neskončili být batolatami, že?) Jako Stejně jako byste měli děti před vašimi násobky, chápete, že ne všechny děti se stejně potěší ze všech produktů.

Navrhuji, abyste si ponechali potvrzení o konkrétních produktech, protože je to možné, ani (nebo žádné pro vyšší násobky nákupu) se nebude chtít houpat, vždy můžete získat druhou houpačku, pokud jsou obě kojenci v něm a/nebo tam budou jen podzim.

Naše preferované výrobky z nutností:

Lahvový prak. Pokud se chystáte na krmení lahví, velmi navrhujeme prak lahve bebe. Po experimentování se spoustou metod pro propojení lahví byly tyto držáky lahví v našem domě.

Kočárky: Ano, budete chtít mnohem více než jeden z nich! Nemůžete se dostat extrémně daleko nebo si vybrat extrémně dlouho, když přinesete mnohem více než jedno dítě, takže kočárky budou vaším nejlepším dobrým přítelem kdykoli chcete jít kamkoli. Nejlepší věc, kterou musíte udělat, je jít do regionálního obchodu a opravdu chodit s kočárky, aby je vyzkoušeli a také viděli své preference.

Když jsou kojenci malí: máte zde 2 možnosti-tandemové nebo vedle sebe a také se to zdá být osobní preferenční rozhodnutí. Využili jsme Graco’s Double Snap-n-Go, protože nám dobří přátelé půjčili. Pro: Můžete se dostat s jakýmkoli typem dveří! CON: Trochu obtížné manévrovat a také jakýkoli typ druhu kopcovité oblasti. Graco Duorider je volbou vedle sebe, kde můžete tyto kojenecké nosiče zaplnit i Go. Výhodou toho je, že se jedná také o rutinní kočárek, takže když vaši kojenci přerobí jejich kojenecká automobily a sedadla nákladních vozidel, můžete stále využít stejný kočárek.

Umbrella kočárek: MacLaren a Combi jsou nejlepší. Máme kombinované ruky, stejně jako to je v pořádku. Udržujeme to složené v autech a nákladním vozidle, takže bychom ji vždy měli nabídnout, kdykoli to můžeme vyžadovat. Jedním z primárních rozdílů mezi nimi je to, že MacLaren má 2 držadla a kombi má jeden. Možná budete vyžadovat držení jednoho dítěte a také nasměrovat kočárek jednou rukou, takže v této situaci by kombi mohlo být mnohem lepší volbou, i když někteří neměli problém manévrování MacLaren jednou rukou.

Další oblíbené: Když kojenci přerostjí kojenecké nosiče, nespokojil jsem žádného jednotlivce, který nemá rád jejich dvojitý kočárek Bob. Nedávno jsem slyšel někoho, kdo nadšený o městském malém kočárku, který vypadá, jako by kombinoval úžasnost dvojitého bobu s výhodami deštníků kočárků.

Stanice pro změnu plenky (nastavte jeden na domácí příběh): Nejedná se o návrh produktu, stejně jako rada o produktu. Pokud máte domov nebo byt na jednom úrovni, musí stačit jeden změnu. Pokud máte dvoupodlažní dům, budete chtít nahoře a jeden downstairs. Nemusí to být skutečný změnu; Udržuji změnu podložky na polici v prostoru pro domácnost a také ji na podlaze vyplácím, když je čas na úpravy plen. Vedle toho mám caddy plenky munchkin se všemi fundamenty měnícími plenku uvnitř. Jsou chvíle, kdy jedno dítě používá větší velikost plenky než druhé, takže jsem napsal jméno každého dítěte na boku a také jsem dal kus lepenky do středu, abych oddělil plenky a také usnadnil držení ideální velikosti.

Bassinets: Líbí se mi ty s koly a také jsou dostatečné pro tvar se dveřmi. Vzhledem k tomu, že jsme láhev nakrmili naše kojence, bylo neuvěřitelně praktické mít bassinety v domácnosti (kde naši kojenci během dne napodobovali během dne kromě spaní v noci), snadno se nacházejí vedle kuchyně, kde jsme připravovali jejich láhve.

Štítky: Potřebujete všechno označit. Zjistili jsme, že to je nutnost s několika dětmi, aby měly identifikátory poháru (také pracuje na lahvích, i když jsme měli nějaké různé techniky). Máme rádi štítky Inchbug. Za 13 $ dostanete 4 individualizované nádobí vhodné „orbit“ štítky, které se obtěžují kolem šálků. Nevýhody pro produkt Inchbug: Nejsou tak prudké a také výsledek mnohem tvrdší to Položte kolem šálků nebo termínů než náramky. Přesto nemáme pohár v využití, který není označen! [Poznámka k editoru: Líbí se nám značky Mabel’s Štítky pro označování pohárů oblečením!]

Díky Calebu a Michelle za účast na Twins Week. Oceňuji vaši velmi úplnou radu produktů.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.