Rozkošné plavidlo pro Valentýna pro malé děti (a je to zdravé)

, které se vám bude líbit toto okouzlující + základní Valentýnské plavidlo pro batolata. Nejen, že je to základní i rozkošné, ale je také zdravější než standardní dárky na Valentýna. Toto plavidlo Valentýna můžete udělat se svým malým dítětem jen pro zábavu, nebo si udělat, aby váš kousl omdlel na jejich předškolním Valentýna.

Rozkošné valentýnské řemeslo pro batolata

Moji mladí lidé rádi dělají řemesla, takže když přijde Valentýn, vždy se snažím integrovat nějaký typ základní i zábavné plavidla, aby s nimi skončil. Tento Valentýnský den Liv, stejně jako jsem se rozhodl učinit pochoutky pro její předškolní třídu. Její instituce nemá politiku bez bonbónu, takže jsme se pokusili věřit něčemu zvláštnímu, abychom přinesli, že by se mladí lidé stále dostali do toho, aby se opravdu dostali na nadšení, jako jsme počítali s preferovaným jogurtem Liv, Stonyfield Organic.

Mají chuť zvanou choco-moooo, kterou Liv prostě miluje! Nemluvě o tom, že Stonyfield Organic Youngers Yogurts šli se snížením cukru v celé jejich linii jogurtů, takže jsem pochopil, že instituce bude potěšena také naší volbou!

Liv, stejně jako já jsem pracoval na jejích jemných motorických dovednostech, takže jsme se rozhodli udělat šitý plavidlo na Valentýna. Vzal jsem listy červené i růžové plstěné papíry a Liv mi pomohl sledovat srdce. Udělal jsem řezání a také také praštil díry podél hranice papírových srdcí. Poté Liv využila plastové mladé šití jehly k ničení motouzů s výřezem v srdcích.

Potřebovala pokyny a vokální narážky, aby šla nahoru i dolů se srdcemi, ale byla skutečně individuální a také se v řemesle potěšila. Samozřejmě se potěšila při plížení jogurtu a také si udělala přestávku, aby ho také jedla!

Co potřebuješ:

Listy barevného plstěného papíru (vybrali jsme červenou, horkou růžovou a pastelovou růžovou)

Tvar srdce k použití pro trasování (chytit jeden zde!)

Hole Puncher

Plastové mladé šití jehly

Roztomilé barevné vaření motouz (stuha nebo vlákno by také fungovala)

Stonyfieldský organický jogurt (nebo vaše možnost léčby)

Lepidlo

Trpělivost je také skvělý nápad!

Chcete -li vytvořit své Valentýnské řemeslo se svým batoletem:

Krok první
Použijte šablonu designu srdce a sledujte tvary srdce na váš plstěný papír. Ujistěte se, že vám s touto částí pomůžete, aby vám pomohl!

Krok dva
V závislosti na věku a na úrovni dovedností vašeho dítěte buď vystřihnete tvary srdce (jako jsem to udělal), nebo vám umožníte vašemu dítěti vystřihnout.

Krok tři
Punch otvory podél hranice výřezů plstěné srdce.

Krok čtyři
Kráčejte pro ně plastové šití vašeho dítěte. Objevování základů šití je pro ně tak fantastickou dovedností objevit v mladém věku, a proto je to jeden z mých preferovaných valentýnských řemesel pro batolata.

Krok pět
Nechte svému dítěti navlékat jehlu s otvory v plstěných srdečních výřezech. Tento krok s největší pravděpodobností potřebuje nejvíce trpělivosti, ale poskytujete jim užitečnou koordinační praxi rukou očí.

Krok šest
Použijte lepicí tečky k zajištění plstěných srdcí na jogurtové pouzdro (nebo cokoli, co jste si vybrali).

*Tip- Pokud využíváte jogurtové pouzdra k poskytnutí instituce, doporučuji vám tento krok odložit a také první zmrazení váček. Poté umístěte lepicí tečky i srdce na ideál váček, než je přivedete do školy. Tato metoda budou stále chladno a jsou připravena k jídlu do doby, kdy je mladí lidé dostanou.

Plánujete vyrábět řemesla Valentýna s vaším batoletem? Pochopíme vaše preferované koncepty řemesel v komentářích!

Můžete také jako tyto články Valentýna:

Valentýn hledá očekávání maminek + 2 plné nápady na oděv

5 Flippin ‘neuvěřitelné metody strávit den svatého Valentýna se svým bitům

5 desetiminutových nápadů na Valentýna

Připněte to na později

Leave a Reply

Your email address will not be published.