7 ZDARMA věci, které můžete vyrobit s vaším (Grand) Kid

, jsem vydělával 7 favoritů z nejúžasnějších 100 bezplatných věcí, které můžete vydělat se seznamem vašich vnoučat na prarodiči. Vyzkoušejte je na svém preferovaném dítěti (neteř, synovec, vnouče nebo vlastní potomci).

#28 Make Sock Puppets: Ztratili jste ponožku v sušičce? Skvělý! Nyní můžete využít druhého k vytvoření loutky ponožky. Jakýkoli typ staré věci kolem domu se okamžitě stane produktem, který má být použit pro loutku ponožky. Přilepte se na stará knoflíky pro dvě oči (nemusí se shodovat), nějaké příze pro vlasy, pociťovali kousky pro obočí, stejně jako jste připraveni na loutkovou show.

ponožka loutkové fotografie z prarodičů.com

#29 Hrajte horké lávové mladé, jako je tato hra imaginární zkušenosti, kde hráči předstírají, že uniknou aktivní sopce. Náhodně umístění pouzdra na polštáře, ručníky, noviny nebo jakýkoli typ rohoží, které máte kolem podlahy. Pracujte s metodou po místnosti, skákání a také skok z místa na místo, ujistěte se, že se nedotknete „horké lávy“ (podlahy). Zvyšujete svou srdeční frekvenci, protože budete mít potíže s mladými lidmi, abyste viděli, kdo může nejprve překročit prostor. Tato hra rovněž pomáhá mladým lidem, aby navázala prostorové porozumění, protože objevují, že řídí jejich tělesné tempo i pohyb.

#8 Play Sardines: Twist on Hide-and-hledat: Všichni hledají, zatímco jeden skrývá. Když hledači objevují osobu, která se skrývá, skrývají se s ním. Poslední osobou, která se připojila ke skupině, je podivný chlap. [Poznámka k editoru: Viděl jsem to na Cougar Town, elegantní!]

Cougar Town Sardines Photo z ew.com

#45 Ozdobné masky využívající desku s bílým papírem, vytvořte si legrační dohodu nebo primitivní masku s pouhými nůžkami a několika pastelkami. Vyřízněte otvory, kam vaše oči půjdou. Pokud máte nějakou přízi, přidejte ji jako vlasy nebo vousy. Položte dva malé díry na obou stranách papírové desky a také s nimi zavlažujte přízi, abyste masku přivázali k hlavě dítěte.

#65 Simon uvádí, že pokud by někdy existovala lekce při placení úroků z pokynů, tato hra je ono. Bavte se s vnoučaty, jak Simon uvádí, že se dotkne vašich prstů, stejně jako Simon uvádí, že zvedne pravou paži, a pak se dotkne nosu. Aha! Mám tě!

#89 Mentos Soda Explosion Tento experiment byl před několika lety pocitem YouTube. Udělejte to venku. Sundejte čepici zbrusu novou dvoulitrovou láhev koksu Diet Plan. Snižte rukáv mentosových bonbónů do láhve, ustupujte zpět a také čekejte na vědu, než převezme. Exploze dietního plánu koksu do vzduchu je docela cool, a také ne špatná metoda, jak přesně vysvětlit, jak smíchání konkrétních věcí může mít někdy nepředvídaný účinek. Dobrý den, mentorský okamžik.

#75 Produkujte příběh, který pokračuje v tom, aby jeden člověk začal. “Jednoho dne jsem šel po ulici.” Pak musí další osoba přidat do příběhu. “A viděl jsem nádherné oranžové auto.” Stejně jako tehdy další osoba říká: „A řídila to krásná žena.“ Stejně jako další dodává: „Měla nejpozoruhodnější lva a mávala ze zadního sedadla.“ stejně jako dále, stejně jako dále, stejně jako dále. Pokud jste prarodič na dálku, můžete to udělat e-mailem.

+++
Jednalo se o několik mých osobních preferovaných možností, ale existuje 97 dalších chytrých konceptů zdarma pro hraní s mladíkem [PDF]. GREARPARENTS.com rovněž představuje klub výhod, který je skvělý pro kohokoli, nejen členy AARP. Má diskontní sazby na produkty v široké škále kategorií, včetně cestování, zábavy a další. Po omezenou dobu můžete získat jeden rok bezplatného členství v klubu výhod GREARPARENTERENTS.com a také jej vzít na točení. INDIKACE UPT ATVESTERTYCLUB.GRANDPARENTS.com a také využívat promo kód GPGift. Neváhejte a sdílejte tuto nabídku také s členy domácnosti.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.