Rozhovor s klubovým klubem: Amalah, maminka 3

Amy Corbett Storch je maminkou tří bitových lidí žijících v oblasti DC a hektickým blogem pro Amalah.com, Mamapop, stejně jako Alphamom. Kromě složení o rozumných výletech po porodu také uvedla, že se jí naše kniha líbila, když byla ve svém úžasném odpočítávání těhotenství. Líbí se mi to, co sdílela v tomto profilu svého života v domě zaměřeném na chlapce v rámci našeho klubu pro děti Rookie Mommies.

Jaká jsou jména i věk vašich dětí?
Noah, právě otočil 7, Ezra, právě otočil 4, stejně jako Ike je 17 měsíců. Jsme online v Marylandu, těsně před DC.

Co vás hodně šokovalo o tom, že jsi máma?
Jak bláznivé a milující jsou! Slyšíte příběhy o tom, že děti jsou veškerou spastickou energií, které věří, že dívky/líbání jsou „hrubé“ a raději by na všechno porazily, ale všechny mé děti jsou mazliví přituglé, kteří chtějí objetí, polibky a fyzická náklonnost ode mě (a jejich jejich tati) pořád. Je to úžasné.

Jaká je nejzábavnější věc na tom, že teď je ideál dítěte?
Být se všemi třemi dohromady a přesně vidět, jak moc vypadají jako sourozenci, zatímco každý z nich je úplně zvláštní kousek.

Co je nejtěžší na tom, že teď je ideál dítěte?
Zpochybňuji, že je to přísně „chlapecká věc“, ale člověče, hodně bojují. Vždy se navzájem antagonizují a dokonce i zábavné přehrávání se v těchto dnech rychle eskaluje na někoho, kdo se Sooooo rychle ublíží.

Také úroveň nepořádku v mém domě je směšná. Slibuji, že všichni prostě chodí a zanechávají za nimi nekonečnou hračku a také nezdravou cestu, jako slimáci.

Co děláte, abyste zůstali dívčí v domě chlapců?
Kolem domu jsem normálně v džínovitě i bez make-upu, ale kdykoli se vydáme ven-i když je to jen neuvěřitelně umístění na pizzu v pro rodinu-normálně budu nosit šaty stejně jako vždy jako vlasy jako stejně jako make -up. rozkošné boty, velké nabídky obrovských zábavných módních šperků (bonus od doby, kdy to pobaví dítě), atd.

To však vždycky byl stupeň mé dívky. Jinak mám chuť, zájmy i humor dvanáctiletého dítěte.

Máte nějaké typy nápadů, které můžete sdílet?
Pro mě byla z jednoho dítěte na dva metoda těžší než jít od dvou na tři. Mnohem více či méně stále děláme, co jsme dělali předtím, stačí jsme vytáhnout novorozence v praku kdekoli, jako by to nebyl žádný obrovský obchod. (Rovněž jsem zjistil, že jsem zefektivnil plenkovou tašku pouze na holé náležitosti.) Je to trochu měnič her, když třetí dítě začalo chodit, ale vzhledem k tomu, že jsme byli docela skvělí, když jsme skončili jako novo-baby poustevníci dříve, to Nebyl spíše šokem, že by to bylo neočekávaně se pokoušet o výlety a výlety s tak spoustou plně vytvořených dětí.

Také: Date noci. Musíme mít naše rande.

Existuje ještě jedna maminka mnoha dětí, na které hledáte doporučení nebo inspiraci?
Moje maminka měla dvě vlastní děti, než skončila, že byla nevlastní malou pro dva syny mého otce. V době, kdy jsem se narodil, byli prakticky pěstováni, takže mám na paměti, že náš domov je klidný i uspořádaný, stejně jako moje máma je nejlepší fotka trpělivosti se mnou. Rutinně mi připomíná, že to nebylo takové, když měla všechny čtyři chlapce, stejně jako můj domov (a úroveň trpělivosti) nebude takový. Stejně jako to je v pořádku, stejně jako stále dělám skvělou práci.

Moc děkuji Amy za zodpovězení všech mých náhodných otázek; Opravdu se mi líbí to, co jsi řekl o své matce.

Zde jsou nyní tři z mých preferovaných dětských věcí:

Jak moc se moje nejmenší dítě začíná vrátit pocity svého obrovského bratra

Kalendář vývoje LEGO je tak zábavný; Hvězdné války nebo město jsou úžasné, ale Star Wars stojí asi o 10 $ více

(Dočasné) ruce tetování monster, skvělé pro zasněžené dny uvnitř

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.