Darovat nebo ne darovat, to je otázka?

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Podíl

Hostující publikování společnosti Corilynn

V poslední době jsem věřil hodně o předmětu, který mi nikdy před posledními týdny opravdu nepřekročil mysl – dar vajec. Můj kamarád vážně přemýšlel o tom, že skončil jako dárce, stejně jako mě znepokojila žádost o vedení před několika týdny. Upřímně mohu říci, že to nebylo něco, co bylo dokonce na mém radaru, než to vychovala, ale protože pak mám pocit, že je to všechno, co jsem zkoumal a mluvil o tom!

Její důvodem je toto, je velmi připoutaná za peníze a má také velké potíže s ochranou úkolu, který jí umožňuje platit její výdaje a také ušetřit nějaké peníze (které zoufale potřebuje). Dárci vajec mohou dostat zaplaceno více než 6 500 dolarů, což opravdu není malý kus změn. To by stačilo k tomu, aby její kreditní ratingové karty a nájemce zaplatily a také daly nějaké peníze do banky jako polštář, zatímco pokračuje v lovu úkolů.

Když se mě obávala, že se nezajímala jen o peníze, ale měla ve své domácnosti řadu vztahů, které měly potíže s ovinutím, cítila, že to byl problém, který byl extrémně blízko jejímu srdci. Inspirovala se konceptem, že bude schopna poskytnout nějaký odhodlaný pár z jejich největšího daru ze všech, vlastní dítě. Když jsem přesně viděl, jak moc věřila, že to, co bude dělat, je skvělá věc, byl jsem mnohem více přesvědčen, abych jí řekl, že by to měla udělat, než jsem byl v měnovém odůvodnění.

Takže za posledních několik týdnů zkoumáme požadavky, které jsou vlastně docela přísné. Musí projít fyzikou, která potvrzuje, že splňuje požadavky na zdraví a wellness. Určitě již chápe, že uspokojuje věkové požadavky (21–30) a požadavky na školní docházku, protože je nedávná vysokoškolská hodnota (která pochopila vysokoškolské vzdělání, je zapotřebí k darování vašich vajec!). Nejtěžší částí bylo zkoumání všech výstřelů, jakož i vedlejších dopadů, jakož i problémů, které jsou možné z hormonů a postupu odstraňování vajec. Nakonec je to její volba, která mi však nezabránila z bláznivého vejce a sestavením profesionálů i Con’s Listing, abych se pokusil pomoci učinit její rozhodnutí co nejjednodušší a nejjednodušší!

Odkaz na tento příspěvek: darovat nebo ne darovat, to je otázka?
Související je mnohem více pro domácnost, než jen stanovení rozpočtu. Pokračujte ve čtení, jak přesně naplánovat dovolenou pro domácnost: 5 základních tipů.

0/5

(0 recenzí)

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published.