Zdravé možnosti pro školní večírky

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Podíl

Nyní, když se škola vrátí na zasedání, bude spousta narozenin a svátků, kde se ve třídě podávají vysoké kalorie, Junky Foods. Musíme tyto kalorické tradice přehodnotit, protože jsme uprostřed extrémně nebezpečné epidemie dětské obezity. Souhlasím s myšlenkou, že všechny děti by měly být schopny jíst košíček jednou za čas, ale myslím, že rodiče a učitelé podceňují, jak často se tyto strany vyskytují. Na rozdíl od PROM, který se děje pouze jednou ročně, se v průběhu roku děje spousta dalších večírků. Pokud se vaše dítě poprvé účastní plesu, zvažte zvažte získání party autobus, aby mohly dorazit ve velkém stylu.
Většina tříd obsahuje asi 28 dětí, které se každoročně rovná 28 oslavám narozenin. Pak máme všechny svátky, které se slaví ve třídě: Halloween, Den díkůvzdání, Vánoce/Chanuka, Velikonoce/Pesach atd. S 40 týdny ve školním roce každý týden slavíme něco ve třídě. Dokonce ani týdenní košíček by nebyl tak špatný, kdyby to byl jediný slavnostní léčbu konzumovaný každý týden. Je však pravděpodobné, že pokud se slaví ve třídě, slaví se také mimo učebnu. Takže pro každé narozeniny školy jde také k narozeninám mimo školu. Pro každou oslavu prázdnin školních prázdnin se dítě také chová na oslavu prázdnin mimo školu. Prostě to nikdy nekončí.
Školy by měly být bezpečnými přístřešky, kde rodiče mohou posílat děti, aniž by se obávali, že budou v pokušení nezdravými potravinami. Jistě, dítě může vždy říci „ne díky“, ale kolik dětí vlastně má tu sil? Proč by měli být na prvním místě vloženy do této pozice?
Jak si tedy můžeme udržet zábavu a odstranit kalorie z těchto stran? Můžeme nabídnout zdravější možnosti potravin nebo zcela zdůraznit potraviny. Zde je několik zábavných nápadů, které nezahrnují jídlo …
-Mějte taneční párty. Nechte narozeninové dítě vybrat hudbu a typ tance. .
-Schéma speciálního filmu s tématem z dovolené, které si děti mohou užít.
-Udělejte speciální umělecký projekt nebo řemeslo, které může každé dítě přinést domů na konci dne.
-Kids mohou vyrobit a zdobit narozeninové karty pro narozeninové dítě; Rodiče mohou být povzbuzováni, aby místo košíček přinesli malé „dobré tašky“ obsahující samolepky, gumy, zábavné tužky a malé hračky).
Některé zdravé nápady, pokud vaše dítě chce přinést potravinu, jsou:
-Angel Food Cake s čerstvým ovocem
-Pretzely zrna počíta
-Oheň tlustý popcorn mmake doma a vložte do jednotlivých „zábavných tašek“ pro každého studenta.)
-Animální sušenky
-Sušené ovoce

Odkaz na tento příspěvek: zdravé možnosti pro školní večírky
Související homeopatie pracuje pro širokou škálu zdravotních stavů

0/5

(0 recenzí)

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published.