Výuka dětí, jak být inovativní #Galileocamps #AD

Sdílení je péče!

Podíl

tweet

Podíl

Inovace je to, co podporuje americkou ekonomiku. Pokud by lidé neměli čerstvé nové nápady a podnikatelského ducha, neměli bychom technologii, na které dnes závisíme. V nákupu, abychom udrželi americký sen naživu a nadále máme robustní ekonomiku, musíme povzbudit příští generaci, aby byla inovativní, přijala výzvy, poučilo se z chyb a vytvářet beze strachu.

Letní tábory Galileo vyučují děti od před-K až 8. třídy, jak se vytvářet a vyzývat se prostřednictvím procesu postupu inspirovaného učebním osnovy Stanford Galileo s ohledem na to, že rok 2002.

Pro děti před K až do 5. třídy je Camp Galileo, kde táborníci přebírají umění, vědu a outdoorové aktivity přizpůsobené jejich úrovni. Naučí se trvalé dovednosti postupu, jako je spolupráce a reflexe a berou domů hmatatelné výtvory jako raketa, fotografie inspirované Ansel Adams nebo dokonce lukostřelbou!

Pro děti vstupující do 5. třídy do 8. třídy je zde Galileo Summer Quest. Táborníci si mohou vybrat z 13 pohlcujících velkých společností, každá budování důvěry, nabité spolupráce, jim dává příležitost realizovat svou osobní vizi v novém inspirativním předmětu. Táborníci vytvářejí krátké filmy, inženýrské katapulty, bičují vynalézavé pokrmy, navrhují videohry vyrobené na míru a mnoho, mnohem více.

Jednou z nejvlivnějších věcí na zážitku Galileo je personál a kolik srdce a energie přinášejí do tábora každý den. Ročně prověřují tisíce uchazečů, aby našli absolutně nejlepší lidi, kteří budou pracovat ve svých táborech. Lidé, které najímají, mají nejen hloupý gen, ale i hlubokou vášeň pro vzdělávání a rozvoj mladých inovátorů.

Související Co dělá adopční agentura?

Chtěl jsem přijmout inovativní kurikulum používané společností Galileo tím, že jsem s mým pětiletým synem udělal zábavný a kreativní projekt. Vyzval jsem ho, aby přišel s jeho vlastním inovativním tvorbou z několika základních řemeslných potřeb.

Co může pětiletý přicházet, pokud mu dáte papírový talíř, značky, nůžky, lepidlo, vícebarevné řemeslné pom poms, přízi a kroutící se oči?

Zeptal jsem se ho, co chce udělat s zásobami. Na začátku nevěděl, co chce udělat, ale prostřednictvím soudu a omylů přišel se zvláštním uměleckým dílem, které nazval „vánoční ozdoba Camrin“. Ve společnosti Galileo děti vytvářejí, představují si a sní velké, učí se a přijímají své chyby. Galileo věří, že „děti, které se učí zkoumat a selhat beze strachu – jsou podstatou inovací – jsou šťastnější, mnohem kreativnější a sebevědomější, když čelí životním výzvám.“ Říkám svým vlastním dětem, že je zásadní dělat chyby, protože tak se učíme a rosteme, abychom se stali lepším lidským bytostem.

Letní tábory Galileo mají více než 50 míst v oblasti San Francisco Bay Area, jižní Kalifornie a Chicago. Pokud zaregistrujete své děti do letního tábora Galileo před 29. únorem, budete mít nárok na slevu 40 $ a včasné úspory ptáků. Po 29. únoru bude sleva 40 $ stále aktivní.

Zaregistrujte se nyní a zamkněte se do největších úspor roku Galileo! Použijte tento exkluzivní slevový kód 2016Bold a získejte 40 $ z týdne tábora Galileo. Pokud se zaregistrujete do tábora do 29. února, můžete ušetřit dalších 25 $ týdně v Camp Galileo a Galileo Summer Quest nebo 12,50 $ za třídu (25 $ z celého dne) v letních táborech @ The Tech. Úspory včasných ptáků se automaticky vztahují na nákup tábora a lze jej kombinovat s více relativní slevovou slevou Galileo zaručují vaše místo-a vaše největší úspory-do 29. února a můžete změnit datum nebo umístění tábora do 2. května za absolutně žádný poplatek.

Související, jak zvyšujeme lháře a co s tím dělat

Odkaz na tento příspěvek: učit děti, jak být inovativní #Galileocamps #ad < /A>

0/5

(0 recenzí)

Sdílení se stará!

Podíltweet

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published.