Jak vás Whole Foods může vzít na výlet emocionálního roleta

Whole Foods, luxusní obchod s potravinami, který jsem využil k tomu, abych šel jen občas, otevřel nové místo v mé komunitě asi před rokem. Nyní, když jezdím každý den pozvěním faperi, jsem musel rozumně věřit o to, jak přesně tento zdroj využívám, chápané pro jeho fotogenické potraviny i vysoké ceny.

Minulý týden vypukl spor na komunitní nástěnce, na kterou jsem se přihlásil k odběru. Jedna strana citovala tento každodenní příspěvek KOS s názvem „Myslím, že Whole Foods je ripoff? Je to horší, než jste si mysleli! “ Druhá strana odsekla: „Co takhle nakupovat, kde chci, stejně jako mě nikdo neposuzuje. K Díky aee. “ Obě strany mají bod.

Zde je rozmanitost emocí, které jsem cítil, od toho, že jsem skončil jako celá foodie.

1. Vděčnost: Nejlepší přítel líné mámy, připravená jídla, jako je Mac & Cheese, sushi a pizza na dřevo, vám umožňují využívat Whole Foods jako zdravou restauraci. Swing po fotbalové metodě a také krmit všechny na místě. Navíc, držte se nějakého mléka a (země přátelských) kávových filtrů, když jste tam, takže nikdo není zničen.

2. Záleží: Nejhorší nepřítel líné mámy, úhledně řezané ovoce a vegetariáni jsou lákavé, ale ty bitové plastové nádoby jsou označeny stejně jako ukazovat práci placeného pracovníka s výhodami, takže to nedělejte . Můžete si vyrobit docela kombo misku jahod i borůvek sami. Není to tak těžké. Slib.

3. Reliéf: Značka Home je opravdu cenově dostupná, takže získejte cokoli, co se nazývá 365 denní hodnota. Pokud získáte základy od sendvičového chleba po drceným sýrem se značkou 365, vaše náklady nebudou žádným typem vyššího než váš typický obchod. Nemáš zač.

4. Důvěra: V celém obchodě nejsou žádné zlé komponenty. Provedli pro nás veškerou práci a také nepřinesli nic s lidmi vytvořenými barvami, aspartam, částečně hydrogenovaným olejem a také velkým seznamem dalších věcí, kterým se mnohem lépe vyhýbá. pochopit to? Nemusíte být ani informovaným spotřebitelem. Jen nakupujte ve Whole Foods a také budete zdravější!

5. Podráždění: nepřinášejí nějaké základní produkty, na které se moje domácnost spoléhá. Tampax. Životní cereálie. Levný kočičí vrh. Získáte představu.

6. Potěšení: stravování, koupené předem. Za zhruba 20 $ si můžete vyzvednout talíř 30 dat zabalených do slaniny nebo 25 bramborových samosas. Díky tomu budete vypadat extrémně skvěle v Book Clubu. Moje BFF objednává polovinu jejího díkůvzdání v Whole Foods a také ho zvedne. #lifehacks

7. Hněv: Parkování automobilů je pro hektické rodiče dobře zdokumentovaným hrozným, hrozným, ne dobrým a extrémně špatným zážitkem. Užijte si toto video, abyste se z toho rozesmáli.

8. Láska: klub mladých lidí. Strávit mnohem více než 20 $ a váš mladík si může vybrat občerstvený produkt bezplatný “„ pokud hodnota nepřekoná pár dolarů. Nechte je tedy mít ovocnou kůži, bagel nebo pytel Annie’s Cheddar Bunnies. Zastavte se u servisního stolu a zeptejte se na to.

Máte nějaké typy nápadů pro navigaci v nádherných uličkách trhu s celým potravinami?

Leave a Reply

Your email address will not be published.