Oblékání pro Blogher

Miluji mě nějakou projektovou dráhu a miluji hostitele Tim Gunn. Ve skutečnosti, přemýšlení o tom mi připomíná, že jsem nepoužil jeho úlovek: „Ať to funguje!“ téměř dost.

Přestože jsem příliš líný na to, abych si předem vybral všechny své oblečení na konferenci/dovolenou, vyfotografoval je, publikovat na web, nepochybně chci být považován za příliv. Psaní tohoto příspěvku o tom, co budu mít na BlogHer ’09, mě kvalifikuje, abych získal konzultaci se soukromým stylem s Timem Gunnem. Byl bych čůrací v mé-kalhoty extatický, abych měl štěstí v tomto.

Užil jsem si dost Tim Gunna, abych věděl, že je velkým fanouškem šatů. Nedávno jsem si objal šaty jako úžasné řešení šatníku. Nakonec jsem přijal, že šaty nejsou jen pro svatby, a mohu je nosit do práce nebo do filmů. Vidíš? Já a Tim, byli jsme uvedli, že jsme.

Takže plánuji do Blogheru přivést alespoň tři šaty. Všechny jsou v pořádku na den nebo noc, protože nemám v plánu být neuvěřitelně sexy v noci. Myslím, že je to gigantická spánek, koneckonců, ne sororitní párty.

Nebudu lhát. Jeden z mých šatů je z Target. Poprvé jsem to nosil na pamětní službu. Pak se zmenšil v praní. Proto je to nyní večírkové šaty, protože je to docela krátké. Nosil jsem to na rande se svým manželem a myslím, že si opravdu ocenil dušnost. Myslím, že to na mě vypadá lépe než na tomto obrázku, ale mohl bych se klamat.

Moje další šaty jsou toto neuvěřitelně příležitostné kostkované číslo a je to od Anthropologie. Je to vlastně tunika, mnohem víc než šaty; Nosím to s legíny. Mám o těchto šatech dobré pocity, protože jsem se mýlil za to, že jsem ve svých 20 letech, když jsem to nosil na koncert. Peklo jo.

A současný přírůstek do mé sbírky šatů byl tento týden získán od Macy’s. Je to obal, který není absolutně „já“, ale myslím, že je to lichotivé a bylo ohromen, že ekonomické obal byly vhodně vytvořeny, aby neodhalily celou hruď. V minulosti jsem s tímto stylem neměl štěstí, ale tenhle přišel v drobné XS, takže to zřejmě dělá rozdíl pro krátkou dívku. (Ačkoli jsem to dostal tento týden, nemohu najít fotografii online!)

A konečně, tady je výstřel, který mě Aimee v loňském roce vzal ve 2. den Blogheru. Zjevně jsem šel s trikem, mikinou a květinovou sukní. Prosím, neříkej Tim Gunn. I’ll chalk it up to geek chic.

Leave a Reply

Your email address will not be published.