Budu pro vás Theerre

Chtěl jsem telefonovat tomuto publikování toho, kde jsem si zlomil nohu, ale uznávám, že ne každý by dostal doporučení přátelům televizní show. Tato show využila „ten, kde…“ jako název každé epizody. Nejsem si jistý, zda je to typické znalosti. Budeš mi to muset říct.

Vychovávám to od té doby, co na seminárním telefonu nedávno s ostatními bloggery, každý člověk byl požádán, aby sdílel něco, čemu by o nich lidé nerozuměli čtení jejich blogu. Heather se vytočila trochu pozdě a také zmeškala šanci zúčastnit se tohoto ledového jističe. Nejsem si jistý, co by se rozhodla sdílet svou vlastní svobodnou vůli, ale měl jsem na mysli jednu.

To, čemu všichni nerozumíte o Heather, že budu mít svobodu sdílení, je to, že Heather byl superfan přátel. Sledovala to nový každý týden a sledovala opakování po práci. Uspořádala oslavu, aby se podělila o poslední epizodu se svými přáteli ze skutečného života. Neustále na to odkazovala.

A kupodivu, jméno jejího bratra je Chandler; BFF jejího manžela se jmenuje Ross; Její BFF z vysoké školy se jmenují Monica i Rachel. Nerozumíte tomu o ní, protože kapitola kamarádů jejího života skončila, než začala kapitola nováčků maminek.

Takže o Heather, pojďme o mně mluvit.

Včera jsem si zlomil nohu asi v 9,15 hodin. Jsem v bolesti, ano, stejně jako celá být máma s poškozenou nohou, to je docela nemožné, takže můj manžílek si vzal den volna z práce, dobře, ať už tady.

Přeji si, abych měl vtipný příběh, abych přesně vyprávěl o tom, jak jsem demonstroval nějaké Kung Fu, který se pohyboval k Julianovi, když jsem náhodou kopal cementovou zeď se vší výdrží v mém těle 110 liber. OK, 113 liber. Nebo možná bych mohl být hrdina, skočil přes lavičku parku, abych chytil Scarlett, když se chystala na podzim z horolezecké struktury.

Ale ne, právě jsem šel ven z předních dveří, zamířil do obchodu s potravinami, když jsem špatně kromě. Zjevně je zřejmé, křupavý mis-krok je samozřejmě vše, co je potřeba k zlomení nohy kosti ve stáří 37. trapné, bolestivé a nepohodlné.

S mým manžílem v práci na druhé straně mostu jsem vyzval Heather, aby mě vzal na ER. Přivedla mě ke svému vozidlu. Seděla v trojnásobné místnosti, odpovídala na otázky sestry a zůstala se mnou a čekala na mé rentgenové výsledky. Byl to okamžik v životě, kdy si uvědomíte, že jste skutečně dospělí. Váš nejlepší pupen sedí v židli, která byla využívána jako vyhrazena pro vašeho rodiče.

Věřím, že jsme byli v epizodě přátel, která byla jak zábavná, tak i dotyková. Říká se tomu ten, kde jsem zlomil nohu. Narážet stylovou hudbu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.