Vytvořte kojenecké věci nebo požádejte někoho jiného, ​​aby to udělal

, chodíte do velkých nabídek rozkošných kojenců a pak nic nedostanete, protože věříte: „Mohl bych to udělat.“ Možná věříte, že „moje máma by to mohla udělat“, pokud nejste „ten typ kuřátky“. Přemýšlejte o tom, že se jen pokusíte něco udělat. Je mnohem zábavnější, když si své dítě oblékáte nebo si ji vezměte, když máte trochu příslušenství, které jste si sami udělali.

Vytváření věcí není jen o šití oblečení, lidí. MakebabyStuff.com dodává návody pro dřevěné hračky, kolébky pro panenky, playdough (pro starší děti) a další lepenkové dobroty. Hledejte tam bezplatné vzory hraček.

Tuto softie jsem udělal pro Juliana druhý den ze zbytkového materiálu i knoflíků. Není to symetrické nebo nejlepší v žádném případě, ale zbožňuje.

Získejte mnohem více fantastickou motivaci od knihy spoluobčany Abby Pecoriello Crafty Mama: Vytváří 49 rychlých, báječných projektů (Baby & Toddler)

Abby je hlavně o propojení s přáteli, takže si získejte kopii své knihy, pozvěte si některé další maminky, stejně jako Crafty.

A pokud prostě nemůžete vydržet věřící o to, že navléknete jehlu, snižte některé ne tak jemné náznaky k babičkám. Viděli jste tyto „ošklivé panenky“? Nevěříte, že byste mohli udělat ten, který je dokonce roztomilejší?

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.