Univerzální realita sdílení nového mateřství

se stará!

Podíl

tweet

Podíl

Cesta mateřství je pro každou ženu odlišná. Mnoho žen má zkušenosti, které obvykle nejsou úplně stejné jako jiné. To je originalita mateřství. Například kojenecká fóra jsou mnohem výraznější, protože maminky se ptá a sdílejí zkušenosti. Zejména mnoho maminek má podobné problémy i obavy týkající se jejich dětí. Například problémy se spánkem jsou pro mnoho matek typickými obavami. Trochu, zkušenosti pro různé maminky se mohou lišit. Existují některé univerzální pravdy týkající se mateřství jako v níže uvedené diskusi.

Láska k vašemu dítěti

I když cítíte nadšení a také pro vaše dítě, budete také cítit toto nadšení a také jako když vaše dítě spí. Věřící z univerzální reality porovnává tuto zkušenost s získáním panenky. Panenky jsou podobné spacím dětem. Jsou podobné, protože jsou stále a odpočívají, ale liší se v tom, že panenka je bez života. Jsou jako to samé. Druhou věcí je, že na rozdíl od dítěte můžete panenku nechat bez obav bez obav.

Špinavé plenky i spitup

I když se cítíte znechuceni na místě jiných kojenců smradlavých plenků a dalších faul. Zkušenost je jiná, pokud manipuluje se svým dítětem. Nejprve možná nebudete chtít upravit plenu svého dítěte. Toto je zážitek pro mnoho maminek podle kojeneckého rozvoje médií. Objevíte je nechutné. Když se však týká vašeho dítěte, je tu rozdíl. Bez problému se budete zabývat s páchnoucí plenkou a pliváním. To může být od té doby pro vaše babičky a také blízkost/pouto, které máte se svým dítětem.

Uděláte vše, co musíte udělat, abyste se dostali

Většina nových maminek se rozhodne spolu-spát. Maminky narazí do školky, která si přeje přimět dítě spát a později se objeví spaní vedle dítěte. V některých případech je podstatou přimět dítě spát, je kojení. Během kojení se může nastat cokoli. Některé případy jsou trapné, ale můžete udělat cokoli, abyste se vyrovnali s mateřstvím. Z tohoto důvodu vyžadují maminky vždy připravené, protože se může stát cokoli. Zkušenosti potřebujete mít na paměti, že se věci změnily a že jste nyní matkou. I když je to pro mnoho matek obtížné, je to dosažitelné, protože člověk může využít sociální podporu od přátel.

Máte méně zcela volný čas, když máte dítě

Některé maminky mají tendenci věřit, že je pro ně jednoduché. Je to tak pro ty, kteří ještě nebyli maminky. V opačném případě může mnoho maminek poskytnout své příběhy a zážitky, které vám umožní přesně poznat, jak obtížné mateřství může být v některých případech. Mnoho maminek má vize i pracovní místa, která mají pocit, že vyžadují, aby na něm mohla pracovat. Nějak se vyskytuje, že po tom, co máte vaše dítě, musíte nějakou dobu držet dál od těchto úkolů. Později přijdete na smysly a také si uvědomíte, co je nepořádek, co dostane, když jste pryč ve prospěch dítěte. Kojenecké kojení i podřimování mohou trvat hodně času a jíst čas v plánu pro jiné věci.

Setkání nebo spřátelení s jinými novými matkami je náročné

Socializace a také vyrábět kamarády s matkami, které mají děti ve stejném věku jako vaše vlastní, je v některých případech nesmírně obtížná. Skupina nových matek se skládá z různých nových lidí s novými zkušenostmi. Tyto zkušenosti jsou mnohokrát charakterizovány emocionálními i hormonálními změnami. Dopadem toho je problém s tím, že se kamarádi stanou a mají někoho, kdo odpovídá vlastnostem být přítelem. Někdy mohou být tyto matky hlavně za podmínek stresu i okolností. It is important to discover methods of effectively making a buddy or a couple of them as you will requirement a friend. You requirement to have somebody who assists view the infant when you get a bit busy. buddies are likewise important when it concerns emotional as well as moral support. buddies to speak with with as well as share experiences with are therefore essential. discovering a mother who is close to your age can likewise be an problem that poses difficulties while trying to make friends. You requirement social support to prevent being a disorganizEd máma jako některé ženy mají mnohem lepší způsobu života než vy. Avšak to, že člověk bude velký a spolehlivý kamarád, může být mnohem náročnější, než si mnozí z nás myslí.

Závěr

Stručně řečeno, mezi matkami jsou některé univerzální pravdy. Zkušenosti jsou mnohem pravděpodobnější, že budou pro mnoho matek podobné. Zkušenosti však mohou být pro některé matky poněkud odlišné. Zejména nové maminky dělají kamarády s dalšími novými maminkami, protože vyžadují podporu. Sociální i emoční podpora je vyžadována kvůli emocionálním i hormonálním změnám. Nové zkušenosti také telefonní hovor pro nové kamarády a způsob, jak dělat věci.

Odkaz na tento příspěvek: univerzální realita nového mateřství
Související 3 jednoduché metody, jak se zbavit maminky

0/5

(0 recenzí)

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published.