Maminka i popová hračka vyžadují naši podporu

, nebudu vám lhát. Moji mladí i včera jsem strávil 90 minut v Targetu, stejně jako vše, co jsme si koupili, byl toaletní papír i tkáň. Šel jsem tam od doby, kdy pršelo, potřeboval jsem tyto dvě předměty, stejně jako jsem věřil, že bychom mohli promarnit velkou hodinu, které se nedotýkají prázdninových dekorací. stejně jako my. (Nekoupil jsem nic, co by nebylo na našem seznamu, takže prosím potlesk.)

Ani jsme nenarazili na uličku hraček, protože kdybychom to udělali, přesně jak přesně bychom odešli?

Teď si tedy chci připomenout, že jsme měli stejně skvělý čas a také jsme strávili stejně dlouho v několika našich regionálních matce i popových obchodech. Přinášejí značky i styly, které obrovské obchody s boxem nemají, stejně jako si to vážím. Dělá naše nákupní destinace zábavné i zajímavé, stejně jako bez nich, měli bychom pouze pásová centra. To je pro nás jen trochu plug, abychom měli na paměti matku i popové obchody, když nakupujeme sváteční nakupování.

Roztomilý mobilní telefon, že? Ne od kojenců R Us. Žádná madam.

Mohu proklínat jejich ceny, ale nechci je ztratit ve svém městě. Slibuji se tedy příští měsíc utratit nějaké dolary se svými preferovanými maloobchodníky s speciálními hračkami. Připojte se ke mně a nakupujte místní!

Oblíbené Berkeley, které můžete nakupovat z vlastního domu: Youngster Dynamo, tento bit prasátko a také Archa (brzy).

Leave a Reply

Your email address will not be published.