Jak jsem zachránil Scarletův duhový narozeninový dort před umíráním hrozné smrti

Moje dcera měla svou 7. narozeninovou oslavu v Pump Up, barevné skladby vybavené mnoha nafukovacími nervózními věcmi. Tato operace je stroj na oslavu narozenin. Rodiče nemusí během večírku zvednout prst; Dětské boty a peněženky rodičů jsou dokonce nalezeny na polici s koly, když se strana pohybuje zařízením.

Zatímco každý zdravý rodič by přihlásil krabici vedle „zmrzlinového dortu“, když se přihlásí na večírek, mám tradici, že si udělám narozeninové dárky svých dětí, i když se začínám ptát proč. Nemám na to zvláštní schopnost. Vždycky jsem si myslel, že to není tak těžké. Vyrábím košíčky z krabice a používám polevu zakoupenou v obchodě a všichni jsou potěšeni a celá věc stojí asi 10 $.

Tady jsou Julianovy narozeninové košíčky z roku asi před rokem.

(Najděte tyto okouzlující googly bonbóny na Amazon.)

Scarlett a já jsme viděli tuto mix dortu na polici na polici v obchodě a dostali ji.

Poté, co upravil Scarlettova očekávání, že se náš dort nepodobá obrázku na krabici, protože a) Nedostal jsem tři balíčky mixu, abych vytvořil tři kruhové koláče, které musí být zamrzlé a b) Nedělám polevu a pak fondant a pak pak nedělám fondan Zbarvení fondantu a potom rozřezávání fondantu do kruhů a poté mi vyrazí oči polevou. Prostě to nedělám.

Myslel jsem, že by bylo zábavné vařit to na pánvi do dortu a pak ji zmrznout bílou a pak by každý řez byl vlastní vynikající malou duhou.

Udělali jsme směs a postupovali po instrukcích, abychom rozdělovali těsto na šest misek, jeden pro každou primární barvu a jednu pro každou sekundární barvu. Balíček nás vedl k použití uzavřeného potravinářského zbarvení k přeměně každého segmentu těsta na přiřazenou barvu ve spektru s potažením. K našemu potěšení se míchání barev uvolnilo bez závěsu a my jsme vlastně udělali fialovou z červené a modré. Nebo dostatečně blízko.

Poté jsme nalili těsto, jednu barvu po druhém do nepřilnavé pánve.

Hmm. Naplnil pouze zlomek pánve. Doufal jsem, že to vstane, jinak jsem měl dost dortu, abych nakrmil asi šest dětí. Čekali jsme 15, plus sourozence, kteří se často objevují včas na dort.

Po předepsané pečení jsem nechal dort vychladnout, ale možná ne dost. Když jsem se pokusil převrátit dort, úplně se to rozpadlo. Polovina dortu byla přilepena na vrchol pánve. Ach. Hovno.

Den před stranou jsem se pustil do tohoto projektu z důvodů v případech a teď jsem musel zvážit svůj plán BS.

Proveďte tento stejný projekt znovu a doufejte pro lepší výsledky. Uvědomuji si, že je to definice šílenství, ale měl jsem podezření, že mnohem více vaření a mnohem více chlazení by mohlo produkovat mnohem silnější dort.

Vraťte se k mé normální nabídce Cupcake a pohodlně se uklidněte ve spolehlivosti.

Vykopněte do mého kreativního mozku a upcycle tento rozpadlý duhový dort.

Jednou z rozhodujících výhod dobrých košíček je to, že nemusíte řezat a talíře před davem dětí. Nikdo nemá rád tu práci rodičů-party, že? Po nějakém ručním a nadávání a přísahám a dal jsem si v kuchyni PEP, přišel jsem s novým plánem. Poslal jsem svého manžela do obchodu na bičování smetany a čiré plastové šálky a na den jsem vypnul operaci duhového dortu.

Ráno, s několika hodinami před párty, jsem udělal šlehačku a dal ji do tupperwaru v lednici, abychom ji mohli přepravit na večírek. Do každého plastového šálku jsem nabral porci kusů tye-die dortů a drobků. Zabalili jsme je do auta a šli na večírek. Několik okamžiků před podáváním pizzy jsem každý šálek zavrhl čerstvou šlehačkou. Neočekávaně moje selhání kuchyně byl dezert hodný Pinterestu.

Počkej, řekl jsem Pinterest hodný, že? tady to máte.

Bonus: Dosáhl jsem status snadno propustitelného dezertu, který jsem byl vyděšený, chyběla mi. Žádné veřejné řezání dortů pro tuto stranu. Každé dítě mu podalo pohár.

Příště plánuji od začátku plánovat koláčové šálky (jako košíčky, ale náhodné?), Takže neztrácím čas pláč nad rozlitými drobky.

Leave a Reply

Your email address will not be published.