Zde najdete nejlepší dvojité jogging kočárky- doporučení a nápady

, kteří se snažíte najít nejlepší kočárek pro dvojité jogging. Všichni si myslíme, že velké změny přicházejí s prvním dítětem, a jo si jistě, že první mění spoustu věcí, ale člověče, člověče, ani se nepřiblíží, aby tě házeli za stejnou smyčku, jakou dělá druhé dítě.

Najednou se zdá, že nemáte dostatek rukou ani pozornosti a občas nestačí zdravý rozum. Pak zažijete tu rychlou minutu sourozeneckého spojení jako malý polibek z #1 k nejnovějšímu přídavu a slzy dobře ve vašich očích, takže to všechno stojí za to. Ale hej, navzdory veškerému okouzlujícímu šílenství, které stále potřebujete, abyste své cvičení dostali do nebo alespoň se postavili oběma dětem a poslali je otci, takže můžete získat trochu klidu a ticho.

Je to součást zdravého a udržení pozitivních vibrací vaší mamy. To naznačuje, že budete potřebovat dvojitý jogging kočárek a úkol zúžení toho nejlepšího se může cítit trochu skličující. Upřímně řečeno, může to vypadat jako nakupování automobilů s mnohem větším tlakem.

Poté, co jsme měli spoustu kočárků s dvojitým joggingem (jeden byl tak špatný, že jsme hodili do koše, když jsme ve světě Disney), rozešli jsme ty nejlepší dvojité joggery, takže nemusíte skončit tím, že vyhodíme kočárku 200 $ na nejšťastnější místo na Zemi!

Jsme tu, abychom vám dali život zachraňující seznam dvojitých kočárků Jogger, protože přiznejme si to, nemáte čas procházet, abyste si koupili dítě vyzkoušet každý z nich. To jsou kočárky, které jsme hlasovali, abychom byli nejlepší z mnoha důvodů, nebo možná jen proto, že to je to, co si Kim Kardashian vybrala pro svůj nejnovější svazek štěstí (nebojte se absolutně srandu). Tady to jde!

Najděte nejlepší dvojité jogging kočárky- doporučení a tipy

Máte typ?

Úplně prvním rozhodnutím při nalezení nejlepšího kočárku s dvojitým joggingem je, že musíte udělat, jaký typ dvojitého kočárku vyhovuje vaší rodině nejlépe. Pamatujte, že tento příspěvek je o nalezení ideálního kočárku s dvojitým joggingem, takže jste spousta běžných možností budou první 3 uvedeny. Možná se budete chtít podívat na deštník nebo sedět a stát, i když pokud chcete něco trochu mnohem uvolněnějšího.

Dvojitý kočárek s dvojitým joggingem- nejběžnějším kočárkem s dvojitým joggingem, který existuje.

Celý terén s dvojitým joggingovým kočárkem- sledujte tyto špatné děti, pokud máte rádi turistiku.

Tandemový dvojitý dětský kočárek- vzácný nález jako běžec, ale existují a jsou skvělé pro rozložené kluky.

Dvojitý deštníkový kočárek- pro chůzi.

Posaďte se a postavte se na pěší maminky s aktivním dítětem, který dělá lepší postavení.

Foto: představovat město malé GT double od baby jogger
Základy

Zde je třeba znát fakta, které je třeba mít na paměti při hledání jednoho.

Pevné kolo-
Pokud jste vášnivý běžec (nebo plánujete stát se jedním yayem!), Budete chtít pevné přední kolo, které vám pomůže zůstat na kurzu. Pro nás ostatní existuje spousta možností pro předním kola crossoveru, které bude schopno otočit, aby bylo mnohem snazší manévrovat, když neběžíte.

Koupit/koupit s úmyslem prodat-
Přiznejme si to jen, dobré dvojité joggingové kočárky bývají drahé. Neříkáme, že musíte utratit 800 $, ale často stojí za investici za to, že utratíte mezi 200-500 USD. Získání použitého kočárku může absolutně snížit vaše náklady a s malými hackery, jako jsou náhrady kol, a odstranění sedadel, která mají být umytá, bude téměř stejně dobré jako nové. Pokud jen umíráte na nový lesklý kočárek s dvojitým joggingem, vyberte si jej a mějte na paměti, že to můžete prodat, když to vaše kluky vyrostjí.

Na velikosti záleží-
Při nákupu nezapomeňte věnovat pozornost hmotnosti a šířce kočárků, protože vás při tlačení ovlivní velký čas.

Balení
Kde bude ve vašem domě uložen dvojitý joggingový kočárek a jak vypadá váš kufrový prostor pro přepravu? To jsou opravdu zásadní věci, které je třeba zvážit, protože pokud je váš kočárek neskutečně těžké se dostat dovnitř a ven, pravděpodobně jej nikdy nepoužíváte.

Zkontrolujte svého lékaře
Jak staré musí být vaše dítě, aby se s vámi vydalo na běh? Je to vysoce sporné téma s doporučeními, že vaše dítě je něco od 4-9 měsíců. Myslím, že je nejlepší zkontrolovat se svým pediatrem, protože znají vaše dítě nejlépe a mohou doporučit ideální věk.

Seznam

Nyní, když víte, jaký druh dvojitého joggeru hledáte, podívejte se na tento seznam a uvidíte to nejlepší ve hře.

Bob 2016 Revolution Flex Duallie
Je to drahé, ale s touto cenou přichází snadnost běhání a manévrování docela úžasného kočárku. Má spoustu úložiště, má být pro vás pohodlné tlačit a pro vaše děti jede jezdit a projít všechny bezpečnostní testy s létajícími barvami. Přidán malý bonus; To je také naznačeno pro všechny terény, což dělá z tohoto skvělého dvojitého běžeckého kočárku pro maminkuEs, kteří se těší z toho, že jsou venku.
Hmotnost kočárku: 33 liber
Věkové rozmezí: 8 týdnů až 50 liber na sedadlo

Joovy Scooterx2 dvojitý kočárek

Tento kočárek s dvojitým joggingem je do značné míry vrchol linky a elegantní, což je obrovský plus. Má tunu úložného prostoru a zip v kapsách, takže nic neztratíte. Má také držáky kapesních šálků uvnitř pro vaše nejmenší, které jsou pro běžece vzácné (jsou to malé věci v pořádku?). Tento dvojitý joggers pouze pád je to, že to není skvělé pro off roading, takže možná není volba pro turisty.
Hmotnost kočárku: 32 liber
Věkové rozmezí: 3 měsíce až 45 liber na sedadlo

Summit Baby Jogger Summit X3 Double Kočárek
Baby Jogger je jednou z mých osobních oblíbených značek. Naše děti jsme roky tlačili v těchto dvojitých kočárcích. Tento kočárek skutečně dělá všechno dobře. Zatímco mnoho možností crossoveru vás nějakým způsobem obětuje, tento dvojitý kočárek pro jogging prochází běháním, terénním nebo nákupním střediskem bez problémů. Sedadla mají baru dole uprostřed a dávají vašim dětem spoustu podpory. Rovněž se sklopí až do bytu zpět do bytu se snadným mechanismem pro velké nappery. Nejlepší část, skládání je vánek.
Hmotnost kočárku: 35 liber
Věkové rozmezí: Maximální kapacita celkem 100 liber

Thule Urban Glide double
Tento kočárek může držet jednu kojeneckou autosedačku, takže je to skvělá volba pro Mamas 2, kteří si chtějí jen koupit jeden kočárek. Nepochybně to není naznačeno, že se s kojeneckým autosedačkou začnou zabalit, ale jakmile je vaše dítě dostatečně staré pro běžné sedadlo, je to nejlepší pro běh nebo jen běh pochůzek. Mamies také miluje, že řídítka obsahuje brzdu bubnu.
Hmotnost kočárku: 31 liber
Věkové rozmezí: Maximální kapacita 100 liber celkem

„“

Čmelák indie dvojčat jogging kočárek
Tento kočárek s dvojitým joggingem stojí za cenovku. Je kompaktní, když je složen, takže se můžete hodit kamkoli potřebuje, včetně malých kufrových prostorů. Je to také neuvěřitelně pohodlné pro vaše kluky a používá spoustu úložného prostoru. Pokud jde o bezpečnost, pětibodový postroj vám způsobí, že se budete cítit pohodlně, že vaše děti nikam nechodí. Ujistěte se, že pneumatiky jsou plné a toto špatné dítě je kus dortu, který se může tlačit.
Hmotnost kočárku: 36 liber
Věkové rozmezí: Žádné minimum věku/hmotnosti na nejnižším nastavení na sklon na 90 liber celkem

Baby Jogger City Tiny GT dvojitý kočárek
Pokud se snažíte najít dvojitý jogging kočárek, který vyhovuje všem vašim potřebám, od nakupování potravin po vyšlapané cesty, to je pro vás. Kola jsou postavena tak, aby vydržela a ruční brzda je neuvěřitelně uživatelsky přívětivá. Obrovským bonusem spočívá v tom, že záda se na sedadle naznačují, že mohou pojmout vyšší děti, takže tento kočárek vám vydrží, dokud v něm budou chtít své děti. Zmínili jsme se o tom, že je speciálně postaven pro zvýšení proudění vzduchu? Pokud jste v teplejším počasí, je to absolutně něco, co byste měli vzít v úvahu.
Hmotnost kočárku: 46 liber
Věkové rozmezí: Maximální kapacita celkem 100 liber

Dvojitý jogger kočárek
Tento kočárek s dvojitým joggingem je neuvěřitelně cenově dostupnou možností přicházející v ideálu kolem 200 $. Zatímco materiály jsou o něco nižší kvality a na kolech jsou recenze trochu kroucení, je neuvěřitelně lehký a snadno se manévruje. Navíc můžete vždy nechat někoho užitečného podívat se na kolísavé kolo, aby jej utáhl nebo vložil mnohem více vzduchu.
Hmotnost kočárku: 25 liber
Věkové rozmezí: Maximálně 90 liber celkem

Mountain Buggy +jeden kočárek
Tento kočárek je ve skutečnosti jedním z vzácných tandemových kočárků s dvojitým joggingem, díky čemuž je nejlepší pro úzké prostory. Jde z jednoho z jednoho na dvojnásobek docela snadno, takže je to skvělé pro rodiny s rostoucími rodinami. Záda může ležet jako matrace, zatímco máte stále novorozence a pak se převedete na druhé sedadlo.
Podrobnosti jako hmotnost a věk závisí na tom, jak konfigurujete kočárek.

Jaký je váš oblíbený kočárek s dvojitým joggingem?

Pin pro pozdější-

*Tento příspěvek se může skládat z přidružených odkazů, které nezmění vaši cenu, ale sdílí nějakou provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.