Stuff Rookie maminky by měly vědět o: březen 2016

čtyři poklady pro vás dnes:

Tyto panenky, od Crew Wonder Crew, jsou navrženy tak, aby inspirovaly děti jakéhokoli genderu, aby měly společníka, se kterým mohou vychovávat a hravé, a myslím, že jsou úžasné. Drahý, ale pokud jste někdy nakupovali americkou dívku a přemýšleli jste, kde jsou mužské panenky, našli jsme je.

V současné době je na prodej pouze verze superhrdiny.
Související: Genderově neutrální kočárky panenek> â

Tento koberec – navržený pro dětský pokoj – je omyvatelný, jako ve stroji. Hurá! Z Loreny Canal, španělské společnosti.

Pull-Ups provedl nějaký výzkum o tom, jak typy osobnosti ovlivňují nočník. Zveřejnili kvíz pro rodiče, aby si vzali své dítě, které například klasifikuje dítě s věkem nočník, například „veverku“. Poté získáte tipy na nočník, které jsou specificky užitečné pro dispozice dítěte. zkuste to sami>

Když jste venku a vaše dítě řekne něco veselého, spusťte aplikaci QuomeTots, abyste zachytili ten okamžik. Jednoduché rozhraní umožňuje zaznamenat fotografii, citát a datum. Vytváří jasný a sdílený obrázek, který můžete zveřejňovat na sociálních médiích – nebo jednoduše procházet všechny své nabídky, když je hromadíte.

Jeden z mé osobní sbírky: „Tati, když jsem tak šťastný, někdy trochu brečím. Jsem slz. “ Scarlett řekla, že když byla čtyři a půl.

Leave a Reply

Your email address will not be published.