Seznamte se se svými dobrými přáteli o úkolech

Pokračujte, je to polospohodální, můžete si přinést své dítě nebo batole, stejně jako můžete věci udělat (nebo GTD ve webovém jazyce. Vážně.)-Setkání s dobrým Přítel pro nakupování je vaše 51. nováček Mommy Challenge! Ještě nejste připraveni? Vyberte si ještě jednu výzvu.

Když byli naši prvorozenci také trochu pochopili rozdíl mezi cílem a dětským muzeem, Whitney, stejně jako bych s dětmi uspokojil, aby provedli nějaký nákup, a také otázku, zda se to počítá jako výlet. Uvádím „ano“. Na výše uvedené fotografii mělo naše nejbližší nákupní nákupní centrum v interiéru Crazy-Car-Shopping-Corts; Děti mohly být také ve stylovém parku. Na obrázku níže si (samozřejmě) užíváme poklady u našeho regionálního cíle.

Jednou jsem uspokojil svého (bez dítěte) kamaráda, Olivii, stejně jako jsme putovali uličky u Whole Foods, který v jeho vozíku svrhl bitového chlapa, a také mu předal banánové žetony na jeho každý náznak „více“. Velmi jsme si povídali, a já a já jsme šli dům se zmrzlinou. Líbilo se mi, že jsem měl šanci znovu spojit, že to navrhuji jako obtížnost pro vás.

Pro tip: Nákupy zmrzliny umístí Kibosh na datum kávy po potravinách, takže pokud kupujete s přítelem, možná se budete chtít vyhnout sekci Frozen Foods.

Více tipů pro: â Thingamababy používá 10 výjimečných nápadů, jak přesně se dostat z domova a nakupovat po celou dobu s batoletem. Zahrnuje vynikající tip na to, co držet po ruce, a co nechat v autě. Pokud jste se pokusili vzít své malé dítě kdekoli a narazit na frustraci, oceníte radu.

Podělte se o své zkušenosti s komentářemi nebo preferovaným kanálem: Instagram #rookiemoms, Twitter, Facebook, Pinterest!

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.