Jak vyčistit sdílení grilu

je péče!

Podíl

tweet

Podíl

Od editorů řešení péče o textilie

Než vystřelíte letní oblíbený nástroj pro vaření, bude tento funky, upečený gunk potřebovat hluboké čištění. A vaše šťastná Pit Master zástěra by pravděpodobně mohla také použít malou pomoc. Žádný problém – máme vás zakryté.

Začněte studeným grilem. Vypněte všechny knoflíky a odpojte propanovou nádrž. Pokud skutečně potřebujete mnohem více propanu, podívejte se na tyto prodeje propanu a získejte instalaci tanku propanu. Pokud nemůžete jít do supermarketu, abyste získali nádrž, můžete vždy kontaktovat službu doručování propanu.

Vyjměte mřížky na vaření. Namočte je do kbelíku s horkou vodou antibakteriálním mýdlem na mytí nádobí.

Drhněte vnitřky. Zakryjte topné prvky hliníkovou fólií, abyste zachytili uvolněné úlomky, které padají při čištění, a drhněte vnitřní kapotu a stěny drátěným kartáčem nebo ocelovou vlněnou podložkou. Všechno to otřete vlhkými papírovými ručníky.

Odstraňte kapací pánev. Vyprázdněte jej a hodte jej do namáčecí kbelíku. Vyjměte rošty z kbelíku a drhněte je drátěnou štětcem nebo ocelovou vlněnou podložkou. Opláchněte mříž se zahradní hadicí.

Svítí exteriéru. Otřete vnější stranu grilu pomocí čerstvého kbelíku teplé vody a mýdla nádobí.

Dejte to zpět dohromady. Vyhoďte fólii a vyměňte rošty a odkapávací pánev a poté znovu připojte propan.

Adresujte tuto milovanou grilovací zástěru. Pravidelný čistý nestačí k boji proti mastným grilovacím značkám, musíte jej vzít na jinou úroveň s detergentem, který má posilovač boje proti skvrnám.

O našem zakladateli

Cascia Talbert je zaneprázdněná bloggerka a matka pěti dětí, žijící ve Spokane, WA. S B.A. V historii a právu a vášeň pro psaní a pobyt zdravé založila časopis Zdravé matky v roce 2007. Časopis Zdravých matek je v současné době zařazen do nejlepšího zdravotnického blogu pro maminky. Paní Talbert věří, že pokud jsou matky dobře vzdělávány o zdravotních problémech a jak zůstat zdravé, mohou tyto informace předat svým dětem a obrátit statistiku dětské obezity v USA

Paní Talbert provozuje sociální síť zdravých matek, je zakladatelkou médií zdravých matek a také blogy na Talbertzoo.com. Můžete ji sledovat na Facebook.com/ThehealthyMomsMag a Twitter.com/cltalbert.

Pokud se vám tento krátký článek líbil, můžete se těmito příběhy potěšit.

Načítání…

var MarketGiddate = new Date (); Document.Write (”);

§ion=

var addthis_config = {„data_track_addressbar“: true}; // s7.addthis.com/js/300/addthis_widget.js#pubid=ra-52a8a5a807f5f744

Odkaz na tento příspěvek: jak vyčistit gril
Související výhody Echinacea pro vaše zdraví

0/5

(0 recenzí)

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Podíl

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.