Národní borůvkový měsíc: Sdílení výhod Sdílení výhod Super-Fruit

Mamion Nature se stará!

Podíl

tweet

Podíl

Červenec je národní borůvkový měsíc, což znamená roční období, kdy je prodej borůvek na vrcholu.

Během léta si většina Američanů užije chutný borůvkový koláč nebo muffin, stejně jako od mládí, že borůvky sbalí silný výživový úder. Někteří Američané však nemusí uznat mnoho výhod zdraví a wellness super-ovoce, které pro nás dělají borůvky tak skvělé. Výhody vyplývají částečně z klíčové složky ovoce – pterostilbene.

Pterostilben je silným přirozeným antioxidantem, který, jak je uvedeno v publikovaném výzkumu, má vynikající slib pro podporu zdraví srdce, kognitivní funkce, proti stárnutí a podávání hmotnosti, hladiny cukru v krvi a metabolickým zdravím. Tyto výhody byly uvedeny ve výsledcích klinické výzkumné studie provedené University of Mississippi.

Pterostilbene je podobný jinému, známějšímu, více známému antioxidantu zvanému resveratrol, který je přirozeně objeven v hroznech i víně. Ale Pterostilbene má oproti resveratrolu řadu značných výhod, včetně vynikající biologické dostupnosti, sedmkrát delší poločas v těle a vyšší orální absorpce.

Přestože je Pterostilbene pro vás skvělý, úlovek je, že byste museli jíst více než 500 kartonů borůvek, abyste získali plné výhody pterostilbenu. Naštěstí konzumace téměř nemožného množství borůvek (což by mohlo rozhodně způsobit bolest břicha) není jedinou metodou, jak těžit z výhod složky. Pterostilbene je rovněž nabízen v řadě doplňků, které nabízejí výhody četných kartonů borůvek v jedné tobolce. (Další informace viz www.pteropure.com)

Ve svém video blogu přechází lídr na trhu přírodních komponent Frank Jaksch výhody Pterostilbene, a to jak v borůvkách, tak i nezávislé složky, a také vysvětluje, proč pterostilbene perorálně užívá každý den více než tři roky.

To znamená, že borůvky jsou zjevně chutným doplňkem jakéhokoli druhu jídla, zejména pro ty, kteří se snaží v této sezoně využít mnoho zdravotních a wellness výhod pterostilbene. Obrázek se svolením FreedigitalPhotos.net

Pokud se vám tento článek líbil, můžete si tyto příběhy líbit.

Načítání…

var MarketGiddate = new Date (); Document.Write (”);

§ion=

var addthis_config = {„data_track_addressbar“: true}; // s7.addthis.com/js/300/addthis_widget.js#pubid=ra-52a8a5a807f5f744

Odkaz na tento příspěvek: Národní borůvkový měsíc. : Sklízet výhody super ovoce maminky
Související je to sezóna back-to-school-čas začít vařit se svými dětmi!

0/5

(0 recenzí)

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published.