Buďte připraveni na chladné i chřipkové období

sdílení je péče!

Podíl

tweet

Podíl

Nyní, když jsou mladí lidé zpět v instituci chladné a chřipkové období, je v plném proudu. Právě zde je několik návrhů, jak se ujistit, že vy i vaši mladí jsou připraveni bojovat proti chladné i chřipce.

Je to typická chladná nebo chřipka?

Ačkoli nachlazení, stejně jako chřipky sdílejí četné příznaky- jako bolest v krku, nosní přetížení a kýchání, je chřipka obvykle označena mnohem intenzivnějšími příznaky, jako je horečka, únava, bolesti těla a suchý kašel. Lidé s chladným je mnohem pravděpodobnější, že budou mít ucpaný nebo rýmovaný nos.

To je od toho, že nachlazení i chřipky jsou spouštěny různými viry. Chřipka je spuštěna virem chřipky. Hlavní příčinou typického chladného je nosorožce. Existuje 100+ kmenů viru nosorožce („nosorožce“ znamená nos).

Zkontrolujte své příznaky

Tipy, jak přesně zůstat zdravý tento chladný a chřipkový období

Chladné i chřipkové viry se šíří v řadě způsobů, mnoho často často kontaktem s rukou. Chcete -li snížit možnost chytit jeden z těchto virů, proveďte následující:

Po vystavení virům nebo bakteriím se vyhněte dotyku očí, nosu nebo úst.

Často čisté povrchy, jako jsou počítačové klávesnice, kliky ledniček, schodiště, telefony, telefony, pultové vrcholy a knoflíky dveří, aby se zabránilo šíření virů na ruku.

Podporovat silnou imunitní funkci, jako je přechod z kávy na čaj, liberálně konzumace česneku a také přidání jogurtu do vaší stravy.

Pijte velké množství vody, které propláchne toxiny z vašeho těla a znovu hydratujte váš systém.

Být připraven

Vzhledem k tomu, že nachlazení i chřipky jsou spuštěny různými viry, jsou připraveny na obě této sezóny. Kmeny chřipky, které zasahují každý rok, se liší, stejně jako lékaři ročně vybírají kmeny, které mají vložit do chřipky, což pak pomáhá chránit pouze těmto kmenům. Získání výstřelu chřipky je nejlepší metoda, kterou je třeba chránit proti chřipce.

Související zdravé občerstvení vaši mladí budou milovat

Pro chladné, zdravé matky naznačuje, že využijete Zicam, top lékárník navrhl chladný lék. Chladná léčba Zicam zkracuje dobu trvání a je k dispozici v řadě forem, takže máte všestrannost pro výběr typu, který preferujete.

Když je v průběhu prvního náznaku nachlazení, během prvních 24 až 48 hodin odebráno chladno, Zicam chladná léčba zkracuje dobu chladu a také snižuje jeho závažnost.

Můžete si vybrat z výběru produktové řady ZICAM:

Studená léčba rychlé komety vitamínem C a Echinacea

Chewables ošetření za studena

Rychlé komety ošetření na studené

Orální mlha s chladem

Studená léčba rychlé komety s vitaminem C

Zařízení o léčbě za studena a

Ošetření za studena plus bolest v krku

Zicam funguje. Zkoušel jsem Zicam Chilly Ošetření Zavors, když jsem se poprvé začal nachladit. Místo dlouhotrvajících sedmi až čtrnácti dnů jako mnoho nachlazení jsem byl za své chladno, za pouhé čtyři dny. Zicam Works, období.

Navštivte Zicam.com a objevte nejbližší obchod.

Připojte se k komunitě Frog Frog Blog Healthy Mathers

Odkaz na tento příspěvek: být připraven na chladnou i chřipkovou sezónu < /A>

0/5

(0 recenzí)

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Podíl

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.