Ice váš mobilní telefon

Olivia, která není nováčková matka, ale spíše veteránská nevlastní maminka, mi předala e-mail popisující, že led v tomto případě znamená „v případě nouze“.

Udělejte to: Přidejte kontakt do svého mobilního telefonu pro číslo, které chcete v případě nouze, které chcete volat.

Předávaný e -mail

Všichni neseme naše mobilní telefony se jmény a čísly uloženými v jeho paměti, ale nikdo, kromě nás, neví, která z těchto čísel patří naší nejbližší rodině nebo přátelům.

Pokud bychom se měli zapojit do nehody nebo byli onemocněni, lidé, kteří nás navštěvují, měli náš mobilní telefon, ale nevěděli, komu zavolat. Ano, jsou uloženy stovky čísel, ale která z nich je kontaktní osoba v případě nouze?

Proto tato kampaň „ICE“ (v případě nouze).
Koncept „ledu“ se rychle chytí. Jedná se o metodu kontaktu během nouzových situací. Vzhledem k tomu, že většina populace je přenášena mobilní telefony, vše, co musíte udělat, je uložit počet kontaktní osoby nebo osob, které musí být kontaktovány během nouze pod názvem „ICE“ (v případě nouze).

Myšlenka byla vymyslena zdravotníkem, který zjistil, že když šel do scén nehod, vždy existovaly mobilní telefony s pacienty, ale nevěděli, které číslo má zavolat. Jako výsledek si myslel, že by to byl dobrý nápad, kdyby za tímto účelem existovalo celonárodně uznávané jméno. V nouzové situaci by pracovníci pohotovostních služeb a zaměstnanci zdravotnického zařízení mohli rychle kontaktovat ideální osobu jednoduše vytočením čísla, které jste uložili jako „led“.

Leave a Reply

Your email address will not be published.