Zakoupíte použité dárky?

Právě když jsem plánoval pokračovat ve své sérii o nakupování lokálně a nákupu použitých dárků, Angie mě porazila s ní „zakoupíte použité dárky?“ Příspěvek na BabyCheapskate. No, díky Angie!

U velkých dárků a pro malé lidi se zdá, že konsenzus je to, že je v pořádku nakupovat na eBay, Craigs List, Berkeley Rodiče sítě (místní), FreePeats, Freecycle, Thrift Shops nebo jen zajistit, aby se prohlašovaly.

Opravdu věřím, že z několika důvodů:

Balení na nových hračkách mě nutí vytáhnout si vlasy. Když si koupím nové hračky, obvykle se rozbalím, odvlhčuji a možná umím (v případě jammií) předložku před jejím zabalením nebo ji strčím do dobře se znovuobsažené dárkové tašky, protože nenávidím bolest na Štědrý den 27 let minuty na rozbalení nové hračky. Použité věci tento problém nemá.

Mnoho věcí může znovu žít. Jen proto, že Sunnyho dítě je nemocné z jeho vlakového stolu, neznamená to, že je nezdravý. Byl jsem velmi potěšen, že jsem to vytáhl domů, otřel ho a koupil jsem několik nových motorů (které jsem rozbalil!), Aby se tento dárek cítil zvláštní. Letos Holden získává velkou elektronickou klávesnici, kterou jsme dostali od Craiga a jeho seznamu za 15 $. Ušetřete skládku a opětovné použití!

Mladší děti nezná rozdíl. Nastavte bar nízko a vaše děti vyrostou a oceňují mnohem víc než jen lesklou nočnost.

Vyrostl jsem regifer. Slyšíte tu mami? Šel bych od vánočního rána na táta na Štědrý den u mámy a předal jsem, co jsem nechtěl. Miluji dobrý výměna oblečení. Pokračuji v ruce-me-downs. Pokračujte, dokud dárek nedosáhne někoho, kdo to ocení!

Jsem si jistý, že existuje mnoho mnohem více důvodů a míst k nákupu. uděláš to? Proč nebo proč ne?

Leave a Reply

Your email address will not be published.