Víkendový reflexe -#47 blogování, rodina, nočník školení a jarní povětrnostní podmínky

Sdílení je péče!

Podíl

tweet

Podíl

Trénujete nočník své dítě? Připojte se k nám každé úterý na nočník v úterý, karneval nočník trénink rodičů sponzorovaných zdravými maminkami .__________________________________________________________________________________________

Popadněte víkendový reflexní kód

Páni, jen pět mnohem více týdnů, stejně jako jsem tento meme dělal celý rok. Meme sám. Jaká zábava! Dobře, tady je mnohem více pokusů o pokus o získání mnohem více účastníků. Žádám, prosí, prosím, připojte se ke mně o víkendovém reflexi! Není to tak těžké. Jediné, co požadujete, je shrnout váš týden nebo vyprávět rychlý příběh o něčem, co se za poslední týden stalo. Není to tak náročné a také nemusíte skládat tolik jako já.

Tento meme využívám jako typ terapie. Opravdu mi to pomáhá zachutnat se na události týdne, nabídnout s každodenním stresem a trochu se odvzdušnit. Ventilace je dobré. Chápu, že teď možná věříte nejlépe, „ale už se účastním řady memů. Přesně jak budu mít na paměti, že to udělám, stejně jako na hektickou sobotu všech dnů! “ Úplně chápu. Vytvořte ji v pátek večer a rutinní jej zveřejnit v sobotu. Nebo počkejte až do neděle. To je v pořádku. V sobotu to ne vždy zveřejňuji, i když to zkusím. Přesně chápu, jak hektické mohou být víkendy. Toto je zábavná meme a také bych se chtěl podívat na to, co jste všichni dělali. Dobře, teď jsem hotový žebrání.

Můj týden šel mnohem lépe než ten předchozí. Řekněte díky dobrotě. Mám trochu víc spánku. Každé ráno jsem havaroval na gauč poté, co jsem na den složil své blogní zprávy. Předpokládám, že jsem líný, nebo možná je to kvůli těhotenství. Tento čtvrtý mě opravdu používá.

Související meningitida – spouštěče a příznaky

V úterý jsem se zabýval tím, abych se dostal do tělocvičny. Požaduji jít mnohem častěji, ale mám potíže s uspořádáním v mém dni. Primárně chodím do fitness centra, abych pomohl nabídnout se stresem, ale jsem si jistý, že mi také pomůže získat menší váhu během tohoto těhotenství. Budu se muset pokusit to běžet každý den příští týden.

Můj blog vzlétá a to je vzrušující. Každý den jsem dostával mnohem více návštěvníků, mnohem více předplatitelů i cen. Věřím, že jsem nakonec přijat do blogosféry mámy. Udělal jsem řadu dobrých přátel a to je pro mě také zajímavé. Zejména proto, že nemám extrémně mnoho pravých dobrých přátel právě tady v Sacramentu. Na tom však pracuji.

Můj poradce uvádí, že požaduji zařazení do komunity. K tomuto cíli však provádím kojenecké kroky. Musím udělat hodně práce, abych se o sebe pokusil lépe se starat o sebe. V některých případech je pro mě obtížné se inspirovat jen k úpravě oblečení. Opět na tom také pracuji. Úzkost může být velmi náročná a matoucí.

Chris tento týden pracoval 40 hodin. To skutečně pomůže naší peněžní situaci. Rovněž očekáváme největší daňové přiznání, jaké jsme kdy dostali za několik týdnů. V některých případech má tři mladé a také méně než 30 tisíc ročně má své výhody. Stále se však cítíme, jako bychom byli uvízli v kolejích. Hospodářské klima musí brzy vyzvednout, aby Chris mohl objevit mnohem lepší placenou práci. Neexistuje žádná metoda, že bude schopen podpořit šest domácnosti na tom, co nyní dělá. Stejně jako když se kojenec objeví, nebudeme v tomto domě schopni online online mnohem déle. Máme pouze tři ložnice a také jsou malé pokoje. Mám pocit, že budu mít ještě jednu dívku. Pokaždé, když jsem očekával, že jsem vždycky měl tento „pocit“ nebo „inkoust“, co je pohlaví. Pokaždé, když jsem měl pravdu. Pokud jsem ještě jednou nejlepší, požadujeme větší dům. V té malé ložnici nemůžu napěchovat tři ženy.

Související Co dělá adopční společnost?

Courtney měl docela skvělý týden. Ve škole se jí daří. Ve čtvrtek jsem si musel udržet její dům, protože měla strašlivé bolesti v krku i bolesti hlavy. Věřím, že sestupuje s nachlazením. V pátek však trvala na instituci. V ideálním případě se spoustou tekutin může nakopat tento thing in the butt.

Ciara is doing well with her house institution pre-school work. this week we discovered the letter C, the number 2, the colors yellow, blue, purple as well as eco-friendly as well as squares as well as rectangles. We likewise dealt with her flash cards. She is getting truly great at counting to 20. however she needs a bit much more work with her letter recognition. Ciara can sing the alphabet song, however if I mix up the letters she doesn’t understand what is what. I understand it will include practice. this week we are going to discover about plants so she can assist me plant our garden. The rain has stopped as well as the weather condition is lastly warming up! On Friday we will go on a field trip to a eco-friendly house.

Conan had a fever on Monday however soon got over it. We believe that he is cutting much more teeth. We are likewise doing much better with the potty training. He still insists on sitting on the huge potty however I don’t understand exactly how to train him that way. Aren’t young boys expected to go pee, pee while standing? I believe I am going to leave that part as much as his dad to teach. I can’t get him to sit on his potty for extremely long, so I discovered an old belt of Courtney’s as well as am utilizing that as a seat belt to keep him on the potty. I utilized old towels for my women when they very first started sitting on the potty however Conan is so strong he breaks best with them. someday I got him to stay on the potty by providing him a treat. however I don’t believe I want to continue utilizing bribery. one more day Ciara as well as I sang to him while he sat. That worked much better. I’ve chose we requirement to take infant steps with him. He is allocate different than my women were when it concerns potty training.

Related  discovering To utilize A Potty Trainer

The weather condition is expected to be good today. It is going to be sunny with temperatures in the sixties. So we’ve chose to do some lawn work. If the ground isn’t as well wet we are going to dig up all the weeds as well as prepare the garden for planting. My in-laws provided us this old tiller to use. Chris is truly thrilled about utilizing that. ideally the ground won’t be to wet.

I would like to hear about your week! Please join me on weekend Reflection!

To take part in this meme make a blog publish reflecting back on your week with a link back to. Víkendový odraz sponzorovaný zdravými maminkami. Poté přidejte svůj odkaz na pana Linkys. I will see everybody that participates.

Link to this post:Weekend reflection – #47 Blogging, Family, Potty Training, as well as spring Weather

0/5

(0 Reviews)

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published.