Nedostatek zaměření nebo dospělého ADHD?

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Podíl

Před dvaceti lety jsme sotva slyšeli o ADHD, zkratku pro poruchu hyperaktivity s hyperaktivitou. Dnes je termín ADHD tak volně využíván, že kdykoli má někdo pocit, že je rozostřený, příliš uspořádaný nebo psychologicky zaplněný, že může uvést „Jsem tak ADHD“. Jsou to však? Kdy je to jen snadný nedostatek zaměření kvůli napětí nebo špatným návykům, stejně jako kdy to může být ADHD?

Dr. Sanam Hafeez, licencovaný klinický neuropsycholog se sídlem v NYC, učitel fakulty na prestižní Columbia University Teacher’s College, jakož i tvůrce a lékařský ředitel rozsáhlých poradenských mentálních služeb, se zaměřuje na ADHD a na další objevovací poruchy. Poskytuje některé vlastnosti typické pro ADHD a také nahlédnutí do toho, kdy stojí za to se promítat.

Nemáte žádný filtr, stejně jako extrémně impulzivní.

Být upřímný, odvážný, stejně jako názor je jedna věc, stejně jako mnoho lidí se silnými postavami má tyto rysy. Pokud zjistíte, že se dostáváte do pravidelných argumentů s rodinou, dobrými přáteli i kolegy, kteří vás zapojí, že nevěříte před mluvením nebo jednáním, pak by se mohlo hodně probíhat. “Musíte se přesně podívat na to, jak konkrétní chování ovlivňuje obecnou pohodu vašeho života,” diskutuje Dr. Hafeez. “Pokud si nejste schopni zachovat úkol (50% lidí s ADHD se o to snaží), bylo by chytré získat hodnocení pro ADHD,” říká. „Lidé, kteří zjistí, že neustále chybí termíny a také si s nimi nepamatují nebo spěchají bez opatrnosti na vysokou kvalitu výstupu, by měla tato chování považovat za červené vlajky. Samozřejmě existují i ​​jiné mentální úvahy a důsledky, ale hodnocení ADHD je skvělý nápad, “navrhuje Dr. Hafeez.

Neustále rozkládáte požáry.

Lidé s dospělým ADHD často ztrácejí základní papíry, soubory na svých počítačích nebo jejich osobní věci, jako je jejich mobilní telefon, kreditní karty, klíče atd. Zjistí, že neustále chybí schůzky, ukazují se, aby pracovali pozdě, a také se cítili dezorganizovaní jako stejně jako rozptýlené. Tato nepozornost s podrobnostmi o životě vede k tomu, že je v režimu dilematu a také k vyčištění nepořádků. Podle Dr. Hafeeze je to recept na vysoký stres, špatnou důvěru, druhé hádání sebe a nízkou sebeúctu. “Když neustále čistíte chyby nebo se omlouváte za zpoždění, začnete se týkat svých schopností i úsudku.” Toto je neklidnost, která může dokonce vést k úzkosti, pokud dospělý ADHD není správně diagnostikován a také léčen pomocí vyškoleného licencovaného terapeuta, který se zaměřuje na ADHD, “varuje Dr. Hafeez.

Ve svém vlastním světě jste buď rychle rozptylováni nebo vypnuty.

Související léčivé vlastnosti listů eukalyptu

Účinky ADHD se zaměřují dvěma různými způsoby. Za prvé, mohou mít takové potíže se zaměřením na to, že nemohou sedět se schůzkami v práci nebo večeřích s domácností nebo přáteli, nemohou zůstat na rozhovorech a také se cítit mravenci, stejně jako vždy na další věc. Druhou metodou ADHD účinky se zaměřují na to, že spustí osobu, aby se tak ponořil a hluboce se zaměřil na něco, co cokoli jiného kolem nich neexistuje. “Někdo, kdo je v tomto hyperfikovaném specifikaci, může rychle ztratit přehled o čase, jejich děti, stejně jako další závazky, protože když máte ADHD, nic není mnohem důležitější než to, na čem jste hyperfikované,” diskutuje Dr. Hafeez. Dále uvádí, že lidé s ADHD mají pocit, že „ztratili čas“, protože se na jednu věc soustředili tak dlouho a také nepoznali, kam čas šel.

Máte pocit, že na nic není dostatek času.

To je od té doby, co se lidé s ADHD normálně přeplánovali a také podceňovali čas potřebný k konkrétním úkolům. Správa času je pro lidi s dospělým ADHD obrovským potížím. Obvykle přispívají ke svému stresu a úzkosti tím, že vytvářejí nerealistické seznamy úkolů a pak se snaží dosáhnout věcí, protože jsou rozptýleny. Úzkost je obvykle překrývající se podmínkou, stejně jako obsedantně kompulzivní rysy. “Tam, kde se také zvládnou, se také hodně poradí, a pak se cítí nedostatečně, když se věci nedokončí.” Často uvádějí, že denně není dostatek hodin, “uvádí Dr. Hafeez.

to jenezbytné pro skutečné provedení vaší výzkumné studie a také být pravdivý s vaší obecnou kvalitou života. Poté vyhledejte odborníka, který může nabídnout komplexní hodnocení, což je první krok k diagnostice a účinně léčit ADHD. “Nikdy to není jen jedna věc.” Když nabízím úplné hodnocení, používám nejen extrémně rozsáhlý rozhovor, ale složitá baterie standardizovaných testů, které určují fungování mozku, zjistím, že tuny informací, které klient nikdy neviděl, a také styl léčby, je přesný, dlouho trvalý , stejně jako může přinést dlouhodobé změny, “říká Dr. Hafeez.

SOUVISEJÍCÍ PRACOVÁNÍ ZPŮSOBY stejně jako vaše novoroční předsevzetí

O lékaři:

Dr. Sanam Hafeez PSYD je licencovaný lékařský neuropsycholog s licencí na NYC, člen fakulty mentorské fakulty na prestižní Columbia University Teacher’s College a tvůrcem a lékařským ředitelem rozsáhlých konzultačních mentálních služeb, P.C. Neuropsychologické, vývojové i akademické centrum na Manhattanu i Queens.

Dr. Hafeez mistrovsky aplikuje své roky zkušeností s propojením mentálních důsledků k řešení několika dnešních typických problémů, jako je obraz těla, závislost na sociálních sítích, vztahy, stres pracovního prostředí, rodičovství a psychopatologie (bipolární, schizofrenie, deprese, úzkost, atd.) . Kromě toho Dr. Hafeez spolupracuje s jednotlivci, kteří zažívají posttraumatické napětí (PTSD), objevují postižení, zájem i problémy s pamětí a zneužívání. Dr. Hafeez běžně sdílí své spolehlivé znalosti s různými zpravodajskými středisky v New Yorku a často se objevuje na CNN i na Dr.Oz.

Spojte se s ní prostřednictvím Twitteru @COMPREHENDMind nebo WWW.Comprehendthemind.com.

Odkaz na tento příspěvek: nedostatek fokusů nebo dospělých ADHD?

0/5

(0 recenzí)

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Podíl

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.