Baby Sleep návrhy na léto

Početné díky Nicole Johnsonové, trenérovi spánku a majiteli stránky Baby Sleep Site, která sdílí tyto návrhy na spaní pro spaní pro děti a batolata. Kromě toho, že je odborníkem na spánek, je také matkou dvou mladých chlapců (z nichž jeden ji nikdy nenechal spát).

Léto je zvláštní; Dny jsou dlouhé, slunečné a jasné, což vám dává čas na to, abyste se vešli do tolik zábavy, kolik můžete zvládnout. Ale co není tak zábavné? Pozdní problémy před spaním, časné ráno nebo obojí: Společné vedlejší účinky dlouhých dnů Slunce.

Pravděpodobně jste to už teď objevili. Vnitřní hodiny vašeho dítěte nebo batolata byly „zasazeny“ pomocí slunce. Četné děti začnou plakat před spaním a odolávat spánku ještě mnohem více než obvykle. Je také běžné, že batolata přestane zůstat v posteli a usnout mnohem později, snažit se vám říct: „Nejsem unavený!“ (Mohou to znamenat tentokrát.) A vložení batole do postele příliš brzy, když není unavený, může způsobit další problémy s rozvrhem, jako je mnohem více nočního břikování a probuzení ještě dříve ráno.

Zde je to, co můžete udělat s letním bitvám na spaní:

Přestaňte bojovat s nevyhnutelným “„ Vaše dítě nebo batole vás nemusí nutně testovat, ale je pravdivá, že dobrota ještě není vyčerpaná. To není něco, co může změnit. Protože slunce pomáhá rytmům našeho těla, jednou z možností je jednoduše přijmout. Ve večerních hodinách vytvořte rutinu „prostojů“, včetně hádanek nebo jiných tichých aktivit. Můžete si dokonce přečíst tu knihu, kterou jste se snažili projít a být modelem čtení. Nastavte před spaním 30 minut až o hodinu později než obvykle, snižuje frustrace pro vás oba. Pokud vás vaše dítě testuje, ujistěte se, že stanovíte pevné limity pro své batole a rychle ho vrátíte do postele, bez velké interakce. Všechno příliš pozitivní nebo příliš negativní z něj učiní hru a bude i nadále „Jackem v krabici“.

Ztmaňte místnost “„ Propagujte spánek později ráno a dřívější lhůty zatemněním místnosti. Výsledky bohužel nejsou okamžité. Musíte zahájit své tiché a zatemněné aktivity až hodinu před spaním. Může být náročné přimět naše těla, aby si myslela, že je temná před spaním, když tomu tak není, ale s konzistencí to může pomoci. Mít temnou místnost také ráno prodlouží noční spánek. (Podívejte se na tyto levné odstíny!)

Napřněte dříve “„ V závislosti na věku vašeho dítěte se můžete pokusit přesunout zdřímnutí dříve, takže dítě je mnohem více vyčerpané před spaním, kde bude spát bez ohledu na to, že slunce bude nahoru. Samozřejmě, příliš příliš unavená a vaše dítě mohlo spát horší, takže je to delikátní rovnováha.

Pokud plánujete cestovat letos v létě, může mít pozdější spaní, může jistě jednodušší namočit na slunci a potěšit všechny lidi a stránky ve vašem cíli. Může být také skličující zajistit, aby dítě spalo.

Zde je několik návrhů, jak učinit letní rodinné cesty mnohem příjemnější:

Pokud je to možné, zkuste naplánovat své občerstvení kolem vzletu a přistání. Přinejmenším nabízejte mléko nebo vodu na pomoc s ušima. Občerstvení zvláštní příležitosti, jako je občerstvení ovoce, může být zásahem, když děti stárnou.

Přineste si postel a povlečení, jako je balení “˜n nebo cestování postýlku (pokud nebudete spolu spářit). Přineste si všechny listy, známá vycpaná zvířata nebo Loveys, abyste vytvořili „cizí“ místo co nejvíce jako doma, pro spaní.

Rozhodněte se, zda si přinést autosedačku. Pokud odcházíte ze země, měli byste se zkontrolovat, abyste se ujistili, že autosedačka bude fungovat ve vašem pronájmu.

Uvolněte se a bavte se!

Cestování může být vypouštěno, takže se ujistěte, že zůstanete zdravý s mnohem více tipy na cestování.

Až letní skončí, Bedtimes se přirozeně znovu dostane. Zobrazit na podněty, které vaše dítě nebo batole je utajeno, jako je mnohem větší problémy s klikou nebo chováním, probuzení ještě dříve ráno nebo různé noční probuzení a podle toho nastavení před spaním.

Užijte si zbytek léta!

Nicole Johnsonová je majitelkou Babysleepsite; „Získala čestný titul v„ přežívajícím spánku “, díky učebním osnovám svého syna„ No Sleep “. Je na misi, která pomáhá ostatním rodičům vyřešit problémy se spánkem jejich dítěte.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.