Doporučení Robot Kid’s Room

Heather mi řekla, že to chce otočit na jedenáct s robotickým dekorem v pokoji svých synů v jejich novém domě. Byl jsem na konferenci, kde mi někdo ukázal, jak snadné je kurátor seznamu produktů do příspěvku, jako je tento (pomocí jejich speciální technologie Duper), takže jsem si to musel vyzkoušet tím Země kývnutí.*

Děti házejí polštáře: Děti robot hodí polštáře – polštář šedý robot
Cena: 19,00

Děti házejí polštáře: Děti robot hodí polštáře – polštář oranžové roboty
Cena: 19,00

Dětské nálepky na zeď: Gigantic Robot Hell On – Gigantic Robot hůl
Cena: 25,00

Dětské bulletinové desky: dětský robot Corkboard-Cork-O-Tron Corkboard
Cena: 26,95

Dětská umění a řemesla: Děti převrátí a kreslení robotické knihy – převrácení a kreslení robota
Cena: 9,95

Dětské tašky a batohy: Dětský růžový robot batoh – MS
Cena: 42,00

Dětské obědové tašky: Childrens Pink Robot obědové tašky – MS
Cena: 34,00

Dětský ložní prádlo: Sada listů robotů – Sada dvojitých robotických listů (zahrnuje 1 namontovaný list, 1 plochý list a 1 pouzdro)
Cena: 69,00

Růžové věci jsou zahrnuty, protože Heatherův prostřední syn Milo má silnou afinitu k růžové a červené a nikdy nevíte, kdy bude upřednostňovat toto barevné schéma před tradičními dětskými věcmi. Scarlett mi také nedávno řekla, že si právě uvědomila, že roboti jsou také pro dívky. A byl jsem rád: „Kdo ti řekl, že roboti byli pro chlapce?!“ Všichni připraveni udeřit toho člověka do obličeje. Možná bych jí musel dostat ten čtyřicet dva batohů, jen abych dokázal bod.

** Jsme přidružený subjekty Land of NOD, a proto moje používání jejich online katalogu produktů pro tento experiment blogového příspěvku s robotem.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.